1. 1.
  saatlerin nasıl geçtiğinin farkına bile varmaz insan. bir bakmışsınız sabahın ilk ışıkları camdan içeri usulca girmektedir, sevgilinin tatlı sesi hattın diğer ucundayken.
  6 ... aura
 2. 2.
  son derece yorucu iştir. ama çözümü vardır. bir kulaklıklı telefon almak. son derece rahat oluyor, kendimden biliyorum.
  4 -1 ... perfectman
 3. 3.
  telefon faturası geldiğinde yapıldığına pişman olunacak eylem.
  5 ... ali923
 4. 4.
  batak masasında mal gibi bekleyen 3 arkadaşı olduğunu unutan kişinin yapacağı iş. kardeşim şu telefonla saatlerce ne konuşulur anlamadım gitti. bizde yaşadık bunları, hemde farklı şehirlerdeydik ama işin cılkını çıkartmanın, yediğini içtiğini rapor etmenenin bir anlamı olmasa gerek.
  7 ... miralay
 5. 5.
  (bkz: mesajlaşmanın konuşmayı karşılamaması)
  4 ... jimmy the pro
 6. 6.
  kulak ısınır, beyin magnetik etkiye maruz kalır vb. özet olarak sağlığa epeyce zararlıdır (bkz: tadında bırakmak).
  5 ... siberia
 7. 7.
  3.kişiler tarafından bu konuşmalara şahit olmak kadar sıkıcı başka birşey yoktur.
  8 ... molly
 8. 8.
  konuşacak herşeyi kısa zamanda tüketmeyle sonuçlanacak olan eylemdir. bir süre sonra yüzyüze gelen iki sevgili konuşacak birşey bulamazlar ve birbirlerinin suratına mal mal bakarlar. sonra da ayrılırlar zaten.
  3 ... rabbit
 9. 9.
  bir mevzu olmadan mütemadiyen saçmalamaktır. ama tatlı saçmalıklardır bunlar, sabahlara kadar süren. amaç konuşmak değil birbirinizin sesini, nefesini duymak varlığını biraz olsun yanınızda hissetmektir. *
  4 ... charliez
 10. 10.
  Uzadıkca uzayan, şaziyenin donundan,mükerremin bokuna kadar bol atraksiyonlu şeylerin konuşulduğu fakat finalde ''hmm benimde uykum geldi hadi öptm aşkımsı iyi gecelerr..'' diye bütün konuşmaları hiçe sayarak pasif bir şekilde sonlandırılan ve fatura geldiğinde acı katsayısını dahada arttıran eylem.
  3 ... boslukta suzulen