bugün

ilk bir iki ay sıkılmadan geçilir gidilir. 3 olur 4 olur, gündüz buluşulur akşam yine aynı sözler aşkitom çok tatlısın, yok sen daha tatlısın, amcamın oğlu daha tatlı, yaa şapşik özledim yarın olsa da buluşsak.

6 ay geçer artık gına gelmiştir sürekli aynı şeyleri yazmaya.
bu da böyle bi eşiktir.

o yüzden ağır romantizm değil de geyik yapılmaya çalışılarak bu eşiğe hiç ulaşılmaması sağlanmalıdır.

edit: entiriyi sileceğimi alttaki neden düşündü, anlamadım valla. bu pkp imzası taşıyan bi başlık, silinir mi hiç? silinmez.
Hangi sevgilisine diye sorarlar adama.

Çok midesiz insan var çok.

Adam gibi seven sevdiğinden sıkılır mı hiç.

Adam diyorum dikkat. Ibne değil.*

(bkz: düşmez buradan uza)
Sevgiliyle edilen muhabbete ve özlemek için zamanı sevmenize bağlı olarak gerçekleşmeyebilecek durumdur.
ciddi bir konu yoksa bende 4. mesajdan sonrası yok. ne o öyle ergen gibi mesajlaşma lan. bir şey diyeceksen ararsın dersin kapatırsın.

aynen coni.
Mesaj sıklığı 3 saate indirilerek ayrılması için mobbing yapılmaya başlanan eşiktir.
genellikle flört döneminde rastlanmayan, sonraki süreçte ise kişinin kendi sosyal çevresiyle etkileşim içerisindeyken ya da kişisel uğraşlarıyla meşgul olması gerekirken sevgiliyle mesajlaşma zorunluluğu hissettiği anlara tekabül eder. maalesef teknolojiyle birlikte ilişkilerde insanların birbirlerine olan bağımlılıkları da artmıştır. bu da kişinin sevgilisi yanında değilken bile ona ilgi göstermek, onunla iletişim halinde olmak, olmazsa trip yemek zorunda bırakmaktadır.
Muhabbetin afedersiniz boka sardığı andır. Konuşma süresi epey abartılmıştır. Geçmiş gelecek ne varsa anlatılmış tüm vıcık sözler söylenmiştir. Ama sonra görüşelim diyemez iki taraf da.
işbu entry şahsi fikrimi beyan etmektedir.

ilişkinin 6. ayından sonraki her 5 dakikayı aşan mesajlaşma sıkıcı oluyor. Erkeğin zaten doğasında yok bık bık yazışmak. Sonra da kızlar buna ilgisizlik diyorlar. Desinler nabalım.
başlığı görünce akan bir damla yaş biraz hüzün.
kavga ile sonuçlanır.
Rüyanda beni gör.

Bu mesajı atarsa ilerde olursa sevgilim telefonu kapatırım bir gün.*
Vay arkadaş hem sevdiği insanla konuşup hem sıkılabilen canlılar var. Biz bir yabancı selamına hasret kaldık be kıymetini bilin. Ama ergen gibi her dakika mesajlaşmak da olmaz tabi.
Her dakika mesajlaşmak benimde canımı çok sıkıyor. Sherlock Holmes okurken sevgiliye yazmak cidden zor oluyor.
bu durum zamanla sevgiliden sıkılma durumuna gelir.
Genellikle ok, peki veya gulucukle biter.
Belli iste sıkılmıssın.
güncel Önemli Başlıklar