bugün

hiç sevgilim olmadı, dolayısıyla hiç ayrılmadım. sizin sevgilinizle iyi ayrılmanız ya da kötü ayrılmanız benim zerre umrumda değil.
Iyi ayrılmak elbette en güzelidir ama taraflardan biri, illaki çamurlasir ve cirkeflesir.
Evlenip boşandığım kişiyle, boşandıktan bir süre sonra tekrar görüştük bu arada başından geçenleri anlattı bende gidip ailesine anlattım sonucunda beddualar ahlar kaldı elimize bence kötü ayrılmak en kotu şey bence iyi ayrılmak en güzeli
Eger sevgilinizle kotu ayrildiysaniz, barismak icin ne gerekiyorsa yapmalisiniz. Baristiktan sonra kulak memesinden bir kere opup ensesine ufledikten sonra ayrilabilirsiniz. Kimisi burnunu isirip dilini alnina suruyor ama bu kulliyen yanlis bence.
Yalanla ayrıldığı limandan başka bir limanda yalanla barınmaktır. Başta inat uğruna evlilik dendiği sonrasında gidenin mutlu olduğu adaletsiz bir ayrılıktır da.
En son biten ilişkim için bahsediyorum.
2 yıl geçmiş üzerinden böyle ayrılışı hiç Bi yerde görmedim ben.
Ben-b sevgili-s
B-nasıl gidiyor napıyorsun.
S-iyi okuldan geldim şimdi.
Bi kaç saat sonra gelen msj.
S-artık konuşmasak olur mu x
B-olur, söyleyecek söz bulamıyorum hoşçakal kendine iyi bak herşey için teşekkür ederim.
S-paylaştığın güzel şeyler için teşekkür ederim hayatta başarılar.
Dedi ve gitti hiç bişey yapamadım be sözlük gitme bile diyemedim.
Neden diye bile soramadım. Biliyorum çünkü nedenini neden sorayım?
Ama yinede çok zoruma gitti o son msj.
Gerçekten dondum kaldım söyleyecek hiç bişey bulamadım. Halen bulamıyorum. Çok kırıldım küstüm kendimce ama geçti kırılgan falan herşey geçti ama o geçmedi içimden..

Edit: Kırıp dökseydik keşke diyorum bir şeyleri bu kadar sessiz bitmemeliydi.
öyle zaten, iyi ayrılmalar filmlerde bile yok artık.
Gerçekten sevmişseniz kötü ayrılırsınız abi.
‘Ay şekerim, biz ayrıldık ama hala dostuz, inan bana ikimiz içinde en iyisi bu.’ Şairin bu cümlede anlatmak istediği; ‘sevişeceğimiz kadar seviştik. Birbirimizin iliğini kemiğini kuruttuk, da yeter da!’
Aşk nefreti, nefret aşkı körükler! Hala dost ayağına takılanlar gerçekten sevgili olamamıştır aslında.
gönül bağı varsa toparlanma dönemi çetrefilli geçer. böyle bir durumda ayrılmak demek tırnağı etten ayırmak gibidir. yenisi zor çıkar ama hiçbir zaman eskisi gibi olmaz.
biten iliskiyi nasil bitirdigin onemli degil gibi gelir ama bazen oyle guzel seyler yasanmissindir ki boyle mi biticekti dersin. falan boyle