1. 1.
  Hemen hemen her gencin başından geçen durumdur. Sonuç, hüsrandır.
  2 ... winstonlight
 2. 2.
  gerçek sevgi ile birbirine bağlı çiftlerde problem yaratmayacak durumdur. Lakin bir çiftin sessizliği en güzel muhabbettir. Gözler konuşur.
  2 -2 ... jeune
 3. 3.
  Ilk buluşma da sıkça rastlanılan durumdur.
  1 ... kafabimillon
 4. 4.
  konuşmak zorunda olmadığınıza göre sorun teşkil etmemektedir.
  ... imtrak
 5. 5.
  yanyanaysanız gözler devreye girer, yükünüzü biraz da olsa hafifletir.
  1 ... kirisik
 6. 6.
  kendisini kurtarmak icin askim seni gorunce aklim basimdan gidiyor sana bakmaktan konusacak laf bulamiyorum diyen maldir.
  1 -1 ... mame alan
 7. 7.
  hergün durmadan mesajlaşan çiftlere şaşan insanların yaşayacağı durumdur. bu insanlar genelde havadan sudan muhabbetleri boş muhabbet olarak görürler. sanki sevgilisiyle olan muhabbetini, maksat muhabbet olsun diye zaman öldürmek amacıyla kullandığını bu yüzden ilişkiye bir çeşit hakaret ettiğini hisseder. tecrübeyle sabittir.
  2 ... fotoselli adam
 8. 8.
  söz konusu olan münazara olmadığına göre kafaya takmaya gerek yoktur.kaldı ki yanınızdaki kişi sevgiliniz ya da dostunuz ise öyle bir şey aramaya gerek yoktur; kelimeler öyle ya da böyle kendiliğinden dökülür.
  1 ... eye in the sky
 9. 9.
  nedeni kafa yapısının sevgili adayıyla aynı olmamasından kaynaklanan bir problemdir.
  1 ... mametka
 10. 10.
  zor durumdur.

  ayrıca nasıl oluyor da trip atmıyor. bir hafta önce ki mevzuyu tekrar açıp bunaltmıyor arkadaş. yeni sevgili modeli çıktıda haberim mi yok. eğer öyle bir şey ise ben eskiyi getir yeniyi götür kampanyasından yararlanmak isterim.
  2 ... kolasikacmisasit