bugün

en güzel zorunluluktur. zorunluluktur diyorum çünkü sevgiliysen mutlaka o eli tutucaksındır. ilk tutuşma önemlidir zaman ayarlaması falan yapılır acaba ne zaman tutarsam uygun olur gibi düşünceler kafanda gezerken bir anda tutuşuverirsiniz ani bir hareketle değişik bir olaydır.
soğuk havalarda daha bir güzeldir çünkü birinin eli daima daha sıcaktır.
görsel

ayrıca bu başlık daha önce nasıl açılmamış bu da garip.*
sevgiliyle el ele tutuşmak bütün dertlerden kaygılardan uzaklaşmaktır aslında güzeldir, büyük özlemdir. kolay kolay bırakmayın o eli.
Yanınızdaki kızı seviyorsanız eğer, yürüdüğünüz her sokağı cennetten bir köşeye dönüştürecek eylemdir.
sapıklık başka bir şey değil. sekse giden yolda atılan ilk adım. sonra gencler niye sevişiyor. tey allam ya.

sen bana palavere bırah bırah !
sokakta el ele yürümek. *
insanın yanında ellerini sımsıkı tutacak bi sevgiliye sahip olması gerçekten güzel.
nasıl bi şey olduğu merak edilendir.
tatlıdır, güzeldir, hoştur. ama o ele sürekli yapışık yaşamak isteyenler var ki, of ya akla zarar!
artık kimse el ele tutuşmuyor yakalarsam muahhhh.
soğuk havalarda yapılması güzel olan eylem. soğuğa karşı bizi yıldıramazsın anlamı taşır.
Bir kol kola yürümek degildir.
Sadece el tutuşmak olmayan, derin bir bağ olan eylemdir.
hayatınızda binlerce el sıkabilir, tutabilirsiniz. ama bitanesini tutup tutmamakta tereddüte düşer, korkar, çekinir, ürker, ürperirsiniz. ve ancak o bi tanesini tutarken uçurumdan düşer gibi hissedersiniz.
Sevgili dediğiniz kişiye göre değişen durumdur. Misal, benim için ha annemin elini tutmakla sevgilimin elini tutmak aynıdır, aynı huzuru ve mutluluğu verir.
Guzeldir sevgilinin elini tutmak, huzur verir, guven verir, sicacik sarar elinizi eli, kucucuk elleriniz oldugunu hissedersiniz.
pazarın kör sabahı romantik takılan sözlük ergenlerinin kamışını sulandıran olay.
eşşek kadar adam oldunuz. eliniz ekmek tutsun biraz da. evlenip barklanınca da sevgilinizin yani karınızın istediğiniz yerini tutarsınız.
Bir sevgilinizin koluna girmesi degildir.
Tutuşma anında iki tarafında elleri heyecandan titreyip terleri karşmıyorsa birbirine poşet taşımaktan farksız olan davranıştır.
En heyecan verici olanı ilk kez yasanılandır.tutacak mı yoksa ben mi öyle sandım deyip elinizi çok fazla hareket ettiremezken birden sıcak bir dalganın teninize temas ettiğini hissetmek. Suskunluğun en saygıdeğer anlarında olmak .yan yana yürürken yavaştan göz ucuyla onu kesmek sonra da gözleriyle buluşmak.
Sabah sabah deli yine saçmaladı.
aşka dair en güzel şeylerden biridir. Hele ilk kez sevdicek ile el ele tutuşulacaksa avuçlar terler kalbin atışı çok uzaklardan duyulur iki beden de tek vücut gibi olunur .
Çok güzeldir de sıkar bi zaman sonra, herşeyi tadında kararında bırakmak lazım efenim.
yazın elinin terlemesine sebep olan şey.
Ben size anlatayım, internetten birine aşık oldum. Nasıl olur demeyin, oluyor. Aramızda ikiyüz küsur kilometre var, geldi işte bir gün. Sarılma falan neyse de, elini tutamadım bir türlü utangaçlıktan. Ama güzeldi ya.
bazen el terletir. ayrıca keşke evli olsak da devamını getirmeyim. allah in bildiğini kuldan neden saklayayim.