bugün

ileride aklınıza geldikçe gülümseyebileceğiniz salaklıklardan bir tanesi. "yok hayır benim babamın ismi olacak" "saçmalama ya hangi yüzyılda yaşıyoruz. modern bir şey seçelim" böyle konularda çiftler saatlerce konuşabiliyor. özellikle de evliliğe yatkın olanlar. takvim yaprağı karıştıran, hatta google de "güzel isim" arayan manyaklar bile var. konuşulması iyidir -ben onu demiyorum- ama başkası yaptığında felaket itici gelir bana.

hee önce kaç çocuk yapılacağına karar vermek lazım. o da ayrı bir tartışma. isim tartışması sonraki iş. sevgilisi olmayanlar imreniyor şimdi. fazla uzatmamak lazım. hoş bir anekdot. yaşanması gereken anlardan bir tanesi.
evet evet.. sevgilisi olmayanların kıçıyla* güleceği ancak son derece gerçek bir durumdur.. bi nevi evcilik gibin bişey.. *
önce "prezervatifsiz seks" akla gelir ki çocuk yapmak için gereklidir, buradan da kadının içine boşalmak fantezisine gelinir her erkeğin hoşlanacağı bir durumdur bu, madem içine bşalıyorum çocuk yapalım bari denilip sıra isim aramaya gelinir ve isim aranır, isim bir süre arandıktan sonra iç geçirerek prezervatifle seks yaparsınız, ee ne anladım ben bu işten.
(bkz: spermlere sıradan isim koymak)
her sevgilinin arasında mutlaka bu muhabbet geçmiştir. yok benim babamın adı olsun yok benim annemin adı olsun derler. ama hangi devirde yaşıyoruz. daha modern bir isim koyulması gerekir.
Fener türkiye kupasını alırsa diye giysi tasarlamak.
sevgiliyle doğmamış çocuğa don biçme durumu.
akabinde elinizde patlayan eylemdir.

çok sevdiğiniz isimleri o sevgiliyle olacak çocuklarınızla özdeşleştirdiğiniz için, bir gün gerçekten birinden çocuğunuz olsa bile o isimleri koyamazsınız artık. aptallık işte. ergenlik bir de. yaptık.
akabinde sevgiliyle "yunus idi hızır idi" tarzı ağız dalaşlarına girilip sevgilisiz kalınabilir.
evcilik oynamaktır.
aşıkların en büyük işsizliğidir.
gayliktir.
o isim kirlenir kursaginda kalir koyamadan ayrilirsin *
zaten bunlar hep sevgililikte olur, evlendikten sonra hiç konuşulmaz.
birde doğmamış çocuğa koyulan isim üzerine anlaşmazlık çıkar birde onun tartışması olur ki lanet bir şeydir.
(bkz: portakaldaki vitamin su)
her iki sevgilinin geçmişinde yer alan isimlerin ortaya dökülmesiyle kavga çıkar.
uzun süre birlikte olduğum çok da sevdiğim eski sevgilimle bunu yapmıştık; ada koyacaktık olmadı, o gitti ben isimle kaldım.
Ne güzeldir. Samimidir bir defa geleceğe dair uzun plan yapıyor olmaları ve gelecek hayalini birlikte kurmaları birbirlerine olan güvenlerinin göstergesidir.alkışlayın onları. Ancak ayrılırlarsa yazıktır onlara.
bulunduğunda birbirlerine x'in annesi x'in babası şeklinde hitap etmeye başlarlar, sevimlidir.
daha çok sikilmek isteyen dalabın dileğidir.

(bkz: dalap)
(bkz: doğmamış çocuğa don biçmek)
saflıktır. iki aşık ileriye dönük hayal kuruyor bunda kötü bir şey yok.