bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  eğer suratına top gelen kişi erkek ise bu travmayı uzun zaman atlatamaz. belki "bir daha yapmayın emi yavrularım" diyerek kıza çocukları severim imajı verir belki de bunu gurur meselesi yapar ya kızın yanında "gel lan buraya orospu çocuğu" diyerek çocukları kovalamaya başlar ya da kızı evine bıraktıktan sonra o mahalleye gidip çocukları teker teker yakalar. ama yok hanım kızımız ise iki ağlar sızlar sonra gündelik hayatına devam eder, sonuçta her insan yanlış yapabilir zaten çocuktur bunlar üzerlerine fazla gidilmemesi gerekir.
  57 -2 ... ben denedim korkmayin
 2. 2.
  denemeden fikir üretmenin zor oldugu bir durum.
  (bkz: abanilmis top)
  (bkz: keserim lan topunuzu)
  2 ... vattafakizgoin10
 3. 3.
  ulan kim attı topu ile başlayan cümlenin devamında top ele geçirilecek olan kesici aletle şapka yapılır kesici alet yoksa, topu fırlattıktan sonra araziye uyum sağlayan çocuklar yakalanmaya çalışılır eğer bulunmuyorsa hırstan deliye dönülür. eğer birde yanında ki sevgili kişisi bu olaya gülüyorsa bütün hırs ondan alınır.
  2 ... cayyas
 4. 4.
  karizmanın hat safada çizildği anlardandır çaktırılmamaya çalışılır ama olan olmuştur bir kere gülmek gerekir.
  2 ... morgenstern
 5. 5.
  feci bir olaydır.

  (bkz: allah düşmanıma vermesin)
  3 ... surudenayrilanidealistkuzu
 6. 6.
  topun abanıldığı bölgenin beyinde krokisi çizilir, tekrar gelinmek üzere. o an için gülünür geçilir. o an için ama.
  6 ... summoning
 7. 7.
  sevgili için de en az topu yiyen kişi kadar zor olan bir durumdur. yanında ki sevgilin ve suratına hızla bir top çarpıyor, olay çok komik ama sevgilinin yüzü allak bullak aynı anda karizmayı çizdirmiş olmanın verdiği bir hırçınlıkla yüzü gözü seyiriyor ve sen kendini gülmemek için zor tutuyorsun. topu yiyen acı içinde kıvranıyor aynı zamanda psikolojikman çökmüş, sevgili ise gülmekle gülmemek arasında ki ince çizgi de. hem sevgilisinin canı yandığı için bir yandan kahroluyor diğer yandan sevgilinin yüz ifadesine gülmemek için kasıyor.

  (bkz: çok zor)
  (bkz: allah korusun)
  6 ... carpe diem13
 8. 8.
  kısa süren şaşkınlık atlatılır daha sonra surata abanılan top alınarak topu atan kişiye sokulmak üzere ele alınıp koşulur abi dur kazayla oldu desede vazgeçilmemelidir.
  2 ... flanca
 9. 9.
  sevgiliye adam nasıl dövülür dersi vermeyle sona erecek rezil durumdur.

  o kadar kişi içinde top bula bula seni buluyorsa vardır bunda bir iş.***
  3 ... system error
 10. 10.
  eğer elleriniz cebinizde, başınız dik, salına salına yürüyorsanız ve henüz tanışma aşamasındaysanız durum daha da vahimdir.
  3 ... cinayetsebebi