1. 1.
  ileride aklınıza geldikçe gülümseyebileceğiniz salaklıklardan bir tanesi. "yok hayır benim babamın ismi olacak" "saçmalama ya hangi yüzyılda yaşıyoruz. modern bir şey seçelim" böyle konularda çiftler saatlerce konuşabiliyor. özellikle de evliliğe yatkın olanlar. takvim yaprağı karıştıran, hatta google de "güzel isim" arayan manyaklar bile var. konuşulması iyidir -ben onu demiyorum- ama başkası yaptığında felaket itici gelir bana.

  hee önce kaç çocuk yapılacağına karar vermek lazım. o da ayrı bir tartışma. isim tartışması sonraki iş. sevgilisi olmayanlar imreniyor şimdi. fazla uzatmamak lazım. hoş bir anekdot. yaşanması gereken anlardan bir tanesi.
  3 ... vincent ugurlu
 2. 2.
  evet evet.. sevgilisi olmayanların kıçıyla* güleceği ancak son derece gerçek bir durumdur.. bi nevi evcilik gibin bişey.. *
  1 ... son of light
 3. 3.
  önce "prezervatifsiz seks" akla gelir ki çocuk yapmak için gereklidir, buradan da kadının içine boşalmak fantezisine gelinir her erkeğin hoşlanacağı bir durumdur bu, madem içine bşalıyorum çocuk yapalım bari denilip sıra isim aramaya gelinir ve isim aranır, isim bir süre arandıktan sonra iç geçirerek prezervatifle seks yaparsınız, ee ne anladım ben bu işten.
  -1 ... sessiz kuzu
 4. 4.
  (bkz: spermlere sıradan isim koymak)
  ... yaseminmin
 5. 5.
  her sevgilinin arasında mutlaka bu muhabbet geçmiştir. yok benim babamın adı olsun yok benim annemin adı olsun derler. ama hangi devirde yaşıyoruz. daha modern bir isim koyulması gerekir.
  ... galatasarayli ki
 6. 6.
  Fener türkiye kupasını alırsa diye giysi tasarlamak.
  -1 ... madridli
 7. 7.
  sevgiliyle doğmamış çocuğa don biçme durumu.
  ... serencuyuri
 8. 8.
  akabinde elinizde patlayan eylemdir.

  çok sevdiğiniz isimleri o sevgiliyle olacak çocuklarınızla özdeşleştirdiğiniz için, bir gün gerçekten birinden çocuğunuz olsa bile o isimleri koyamazsınız artık. aptallık işte. ergenlik bir de. yaptık.
  1 ... birdamlaumut
 9. 9.
  akabinde sevgiliyle "yunus idi hızır idi" tarzı ağız dalaşlarına girilip sevgilisiz kalınabilir.
  2 ... jamal sellami
 10. 10.
  evcilik oynamaktır.
  ... bumeranq