bugün

Maceranın dibine vurmaktir.

Mum ışığı,raki,yıldızlar ve müzik. Evet.
Sabaha Kadar pompa evet.
hayallerimde olsa da böcekten tiksindiğim için yapmayacağım eylem.
Her yerinizi sineğin, böceğin yemesi demektir.
2 gün sonra bez ve plastik kokusuyla içli dışlı olursunuz.

Parasını verin, adam gibi bir otelde tatil yapın. Antalya bölgesine geleceklere ucuz yollu kaliteli otel ayarlanır.
Aşkım daha büyük bir çadır buldum la devam eder.
Sevgiliyle tatile gidilmez ama eşimle de çadırda tatile gitmem ne işim var borcu böcek aman allahım güzelim oteller durürken. Bir de şunu diyeceğim. Kardeşim hemen de yazmissiniz ki sabaha kadar bilmem ne yapılır. Hem bunu diyin hem kadınlara laf atın temizliginé laf diyin. Ulan var yaaaa.
börtü, böcek, yarasa, yılan mılan hepsine boş verin. hiç ertelemeden hemen yapın, zaman aleyhinize işliyor çadırlı tatillerde.
böcek yılan gibi şeyler yüzünden yapılamaz denmez. askerde böceğini de sineğini de arısını da yılanını da gördüm. yakınlarında da uyurdum hem çadır da yoktu yani. bu gibi şeyler yüzünden hayallerini ertelemeyin, gerçekleştirin.

çadır en güzelidir tatilin. istediğiniz yer size tatil yeri olacak. bundan daha güzeli mi var. o zorlukları da göze alın bir zahmet.
inanılmaz eğlencelidir.
seksi olsun, alkolü olsun, kamp geyikleri olsun, otu olsun mantarı olsun falan inanılmaz keyiflidir.
daha önceleri zaman zaman çadırda kalmış biri olarak, hak eden kişiyle planladığım, özlediğim bir eylemdir.
maceraperest çiftlerin ilgi alanına girer.
çadırın tek kişilik olması tercih edilen tatildir. *
çadırı kurmuş erkişi hayali.
güncel Önemli Başlıklar