bugün

Üzer, yorar. Ne gerek var mis gibi geçinmek varken
sevginin, tahammülün bittiği yere gelinmiş demektir. fazla zorlamadan, birbirini orselemeden araya mesafe koyup ilişkiyi bir süre karantinaya alma vakti geldiğinin basit bir göstergesidir.
(bkz: ilişkiye heyecan katmak).
ilişkiyi örselemek olur, kanımca.
ilişkide sona doğru hızlı ve emin adımlarla ilerlediğinizi gösterir.
Geceleri su bardağı toz kapmasın diye bir çay bardağının içerisine ters koyup kapatırdık. Gündüzleri okul yüzünden çizim işlerim aksıyordu bende gece geç saatlerde uykumdan vazgeçip çizim yapıp okula 3 saatlik uykuyla gidiyordum. Hatun gece neden çay bardağı tabağı değilde tatlı tabağı koydum diye gecenin 3 ünde çığlıklarla bağırıp kavga etmeye başladı. Duyabileceğiniz en boktan sebep budur dağılın.
özellikle uzak mesafe ilişkilerinin demirbaşı.
ilişkinin tuzu biberidir. genel olarak tüm bu kavgaların müsebbibi aylık onbin sms hakkı veren bonkör gsm operatörüdür. boyu posu devrilsin onun.
ha eğer her kavgada ayrılık demokles in kılıcı gibi asılı duracaksa ne sevgi kalmıştır ne de sevgililik. neyse sıradaki şarkıyı tüm sevgilisiyle boktan sebeplerle kavga etmişlere armağan ediyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=gx8d8_Z5WfY
boktan sebepler yüzünden çıkan kavgalar yüzünden sidikten sebeplerle biten ilişki oluverir günün birinde.
büyük oranda hanım kızımız yüzünden gerçekleşen kavgadır.
ayrılık belirtilerinden birtanesidir.
geçmiş olsun.
her ilişkinin gereksinimlerindendir. 100 gramdan fazlası dokunabilir.
çoğu insanın , buna bende dahil , başına gelen olaydır .
beleş dakikalar yüzünden zorla telefonda konuşmaya çalışmaktır. haliyle bir süre sonra sıkar. konu saçma sapan yerlere kayar. netice, elbette yine kavga.
çok can sıkıcıdır. on dakika sonra neden kavga ettiğini unutursun.
nedense ayrılıktan sonra anlaşılandır.
boka sarmaktır efendim. gelemiyorsanız ayrılın. yok ben kıyamam diyorsanız kavgaya gürültüye devam. net konuşalım.
herkesin taşak geçtiği ama 2 dakika sonra ''banyodaydm aşkm görmdm msjını muck * '' diye sevgilisine mesaj attığı durumdur.

bakıyorum da esprili yaklaşımlar, benim hiç başıma gelmiyor hafız biz çok seviyeliyiz şarabımı getirin tavırları falan bunlar hoş şeyler tabi.

ortada bir ilişki varsa saçma şeylerden tartışmalar her zaman olacaktır. hep olmuştur. mühim olan bunların kavgaya dönüşmemesidir. o sınır bir kere aşılır, o saygı duvarı ortadan kalkarsa o zaman ilişkiniz için beraber fatiha falan okuyabilirsiniz.

unutmayalım;

küçük tartışmalar = make up sex

ben hep tartışma çıkarıyorum mesela.*
sonra boktan şeylerden ayrılacağınıza delalettir.
gerçekten boktan sebeplerdir. değer mi hiç tartışmaya.
-ne bakıyorsun kıza?
-hangi kıza?
-az evvel ki
-görmedim bile hangi kız!
-ya bırak ben senin içini biliyorum.
-ya bit git ya
-sen git gerizekalı
taraflar uzatıp gitmeme taraftarıysa ilişkinin tuzu biberi olan kavgalardır.
her ilişkide olan kavgalar.
Boktan bir ilişkinin Temelini atmaktır.
Genelde sevgilinin özel günlerine denk gelen olay.