1. 51.
    ilişkide sona doğru hızlı ve emin adımlarla ilerlediğinizi gösterir.
    7 ... pezevenk malik
  2. 49.
    Geceleri su bardağı toz kapmasın diye bir çay bardağının içerisine ters koyup kapatırdık. Gündüzleri okul yüzünden çizim işlerim aksıyordu bende gece geç saatlerde uykumdan vazgeçip çizim yapıp okula 3 saatlik uykuyla gidiyordum. Hatun gece neden çay bardağı tabağı değilde tatlı tabağı koydum diye gecenin 3 ünde çığlıklarla bağırıp kavga etmeye başladı. Duyabileceğiniz en boktan sebep budur dağılın.
    4 -1 ... cgartist
  3. 48.
    özellikle uzak mesafe ilişkilerinin demirbaşı.
    1 ... chocolate cookie
  4. 47.
    ilişkinin tuzu biberidir. genel olarak tüm bu kavgaların müsebbibi aylık onbin sms hakkı veren bonkör gsm operatörüdür. boyu posu devrilsin onun.
    ha eğer her kavgada ayrılık demokles in kılıcı gibi asılı duracaksa ne sevgi kalmıştır ne de sevgililik. neyse sıradaki şarkıyı tüm sevgilisiyle boktan sebeplerle kavga etmişlere armağan ediyorum.

https://video.uludagsozluk.com/v/yağmur-ağlıyor-18277/

... dis guclerin oyunu
  5. 46.
    boktan sebepler yüzünden çıkan kavgalar yüzünden sidikten sebeplerle biten ilişki oluverir günün birinde.
    ... sevgilim ben manyak oldum
  6. 45.
    büyük oranda hanım kızımız yüzünden gerçekleşen kavgadır.
    1 ... kemikci
  7. 44.
    ayrılık belirtilerinden birtanesidir.
    geçmiş olsun.
    ... kedietzsche
  8. 43.
    her ilişkinin gereksinimlerindendir. 100 gramdan fazlası dokunabilir.
    ... bir adim ondeki
  9. 42.
    çoğu insanın , buna bende dahil , başına gelen olaydır .
    ... bende elemana dedim ki
  10. 41.
    beleş dakikalar yüzünden zorla telefonda konuşmaya çalışmaktır. haliyle bir süre sonra sıkar. konu saçma sapan yerlere kayar. netice, elbette yine kavga.
    ... hydrargyrum