1. 1.
    elalemin bi' taraflariyla güldügü nedenlerden sevgiliyle kavga etmektir. en sacma sapan, en gereksiz bir nedenden ayrilmanin esigine bile gelebilir bazen ciftler. bu durum genelde cok iyi anlasan ciftlerde görülür; cok iyi anlastiklarindan kavga etmek icin bir nedenleri yoktur ve böyle ottan boktan kavga cikarirlar istem disi. bazen abartip ayrilanlar da olur ki bunlari allah islah etsindir.
    3 -1 ... kopush
  2. 2.
    (bkz: dostum lanet olsun boktan şeyler)
    2 ... c2d
  3. 3.
    - aşkım.
    + hı?
    - hı mı? hı mı?
    + noldu yaa.
    - ben sana aşkım diyorum sen hı diyorsun!
    + ne diyem mahmut mu diyem?
    - iğrençsin cnkt.
    + teşekkür ederim.

(bkz: based on a true story)
    11 -2 ... cnkt
  4. 4.
    bir zaman sonra ilişkinin rutine binmesinden ve de artık ayrılık söz konusu olmamasından dolayı yapılan salakça hadise. gece yarısı telefonda kavga edilir saatlerce. neden? çünkü o gün buluşulmamıştır, can sıkıntısı oluşur bünyede, karşı taraf eve geldiğinde haber vermedi diye birden kavga başlar. saatlerce kavga edilir, sonraki sabah okulda görünce "günaydın canım nasılsın" diye hiçbir şey olmamış gibi normal hayata devam edilir.
    2 ... st27
  5. 5.
    insanın içini acıtan, bazen ayrılıkla sonuçlanan ve insana dumurlardan dumur beğen ve yaşa durumuna sokan olaylardır.
    1 ... marla singer
  6. 6.
    kavgayı çıkaran tarafın aklına ayrılığın geldiğinin göstergesidir...
    4 -1 ... gazoz_kapagi
  7. 7.
    e kavga etmek ve sevgiliyi kızdırmak sevmenin şanındandır.
    ters tepebilir.*
    2 ... handushka
  8. 8.
    erkek: aşkım kızımıza "tuana" ismini koyalım mı?
    kız: koymayalım canım.
    erkek: neden güzelim?
    kız: çok b.ktan bir isim çünkü aşkım
    erkek: beğenmedin yani?...(1,2,3,...başla!)

aynen yaşanmıştır.
    4 ... beat
  9. 9.
    >bu ne biçim bok sevgilim?
    <nesi varmış bokumun hayatım?
    >ben diyeyim 32 sen de 34 santim.
    <tek parça çıkarmaya özen gösteriyorum diye beni rencide etme lütfi.
    >senden şüpheleniyorum. bir kız nasıl olur da bu kadar uzun bok yapabilir, hem de tek parça?
    <kızlar da insandır, yer içer sıçar ve ölürler.
    >kimden alıntı yaptın?
    <albıret tokgöz'den.
    5 -5 ... hyperion
  10. 10.
    kişiyi zıvanadan çıkartan durumdur. sabahın köründe işe yetişmek için hazırlanırken boktan bir sebepten tartışmak, sevgilinin bır bır bır söylenip sonra kapıyı çarpıp çıkmasıyla sonuçlanan, cevap verememekten dolayı günün piç olmasına sebep olan eylem. akşam olsa da iki çift laf da ben etsem diye içinden geçirir insan gün boyunca...
    ... mejo