bugün

birbirlerini çok seven diyeceğim bu kadarı saçma olur, birbirinden ayrılmak istiyor diyeceğim mal mısınız sorusunu akabinde soracağım, nedir ne değildir neden böyle bir manyaklık yapmaya çalıştıklarını anlam veremediğim eylem, sıçma eylemi.

sıçmaya çalışmak diyorum bi alaturka ya da alafranga tuvaleti tek götlük içindir. alaturka için kıç kıça vermiş şekilde düşünüyorum , ı ıhh, zor gibi geliyor. ishal..? uvv, derinlere dalmamak gerekir. iğrençleşiyorsun zırtapoz falan demeyin. bakın diyorum eğer zamanında hani şu şıp sevdi miydi neydi o sakızlarda aşk budur, aşk şudur yazıları vardıya, eğer ki orada aşk sevgiliyle sıçmaktır yazısı olsaydı bakın yemin ediyorum bu eylemi yapan ergen gençler olurdu. şimdilik inanmayın. eğer ki birbirine delilercesine aşık çift bulursanız güzel yolla söyleyin, yapacaklar bakın.

bambaşka yöntem gençler. sevgilinizi kucağınıza alın ve sıçmaya başlayın. hem sevgilinize nazik dokunuşlar hemide beraber sıçma eylemini gerçekleşmiş olacaksınız. hep öyle kalın e mi..
güncel Önemli Başlıklar