bugün

aslında işin içinde biraz erotizm vardır. pastanın kremasını böyle enteresan yerlere sürüp yalarsınız falan. güzel şeyler bunlar.
En keyif aldigim seydir, en mutlu oldugum anlardir. Cok guzeldir..
kız için zevk erkek için süreçtir. zira sürecin sonunda kız çok mutlu olacak, erkeğe verecektir. erkek zevk alacaktır. yani sevgili ile pasta yapmak bir zevk artı bir de süreç sonucu zevktir.

edit: ulan vermekten kastım pastaydı, içiniz çürümüş hacılar. bak şimdi bana vereceksiniz * desem ne anlayacaksın.
Aklıma bihterle behlül gelmedi değil. O dudağa bulaşan krema. Bak bak fantaziye bak.
aptallıktır. amk millet sokuyor, inletiyor siz pasta yapın amk malları.
Pasta yapımı yarım bırakılarak, krem şanti, kakao ve sosun ele geçirilmesi sonucunda, bermuda fantezi üçlüsünün kurulması olayıdır.
guzeldir. Ama en guzeli eski boga burcu sevgilimin bana ozel pasta ve kunefe yapmasiydi. Ahh huzunlendim.
üzerinde sadece mutfak önlüğü olan sevgililerin , krem şantiyi hem pastaya hem de birbirlerine sürmesiyle yaptıkları romantik eylemdir. sevgili dediğime bakmayın,onlar nikahlı aslında.
sevgiliden pasta yapmak daha güzeldir. mevsim meyveleriyle süsleyip afiyetle yenir.
hatun kişiye, buraya muz yerine burnunu bir de ağzını koysaydık daha iyi olurdu demektir.
niye pasta amk dedirtir.
git adana falan yapta bişeye değsin hıh.
sevgilinin(kız olanın) yaptığı sözde pudinge pudingin tozunu koymayı unutması sonucu senelerce malzeme vermesine neden olabilir.
eğlenceli aktivite. pasta bittikten sonra tüm bulaşık ve mutfağın dağınıklığı genellikle kadına kalır. sonra birlikte pasta yaptık nereye yaptın ya iki krema karıştırdın diye pasta mı yapmış oluyorsunuz?
kız : un dök sevgilim

erkek : peki.

kız : çok döktün , su ekle biraz.

erkek : peki aşkım..

şeklinde devam eder.
pasta üstündeki kremayı birbirlerinin burunlarına sürerek şirinlik yapmaya çalışılır.
"yemeği adam gibi yaptınız da pastanız kaldı" denmesi gereken şey.
(bkz: bir konu da cinselliğe gelmesin) pasta bahane dedirten olay.
amacın değil aracın önemli olduğu aktivitedir,yani pasta bahanedir.önemli olan,tatlı bir sürece ortak katkıda bulunmak,zevk almak heee bi de krem şantiyi oraya buraya sürüp,öpüşerek temizlemektir.tabi nikahlı olmak şartıyla,öbür türlüsü bana ters.
sevgili bulduk pasta mı gelir aklımıza. sen de.
sevgiliyle beraber pasta yapmak sevgiliyle beraber pasta yapmaktır. isteyen kremayı göte çalar isteyen viral reklama girmeden insanca pastasını yer. ohh ne güzel hem başık sıçayım hem kremayla sıvazlayım hem pastam dursun hem karnım duysun hem ehem hem ühem. ey ulu sözlükün ulu modları bazı kafalara pasta attınız da cilayı neden atmadınız?
filmlerde ziyadesiyle taltif edilen sevgiliyle gida sektorune dair bilgi paylasimi bolumunun zirvesindedir. turk kiz ve erkekleri icin yakin bir gelecege kadar yayginlasacagini sanmiyorum.
ya gidecek ev yoktur.
ya kizin babasi kizar.
ya izin alamaz.

hadi bunlar hallolsa bile is pasta yapmaya gelse bile bu kadar ceremeli mesakkatli olaylardan sonra bir araya gelmis iki turk genci artik pasta yapmaz yapamaz. buna kimse inanmaz.
burunlara kremşanti sürülerek sevimli olmaktır.
Romantikdir.
iste bunlar hep seks.
ortaya nasıl bir şey çıkar bilinmez ama sonunda kesinlikle duş almak şarttır.

yüzümü anladım da o kremanın sırtımda ne işi var.