bugün

erkekler için yıkımdır. hem maddi olarak hem de manevi olarak erkek bireyi sinir küpüne dönüştürüp, yorgunluktan pestilini çıkartır. sevgiliyi en iyi alışveriş yaparken gözlemlersiniz. ne derece aklını kaybediyor görürsünüz. yol yakınken ve 31736. ayakkabıyı denerken kendisini oracıkta terk etmek gerekir.

+ sübaaabii aşkıım hadi sen otur ben şu ayakkabıları deniicem.
- onlar erkek ayakkabısı kızım?!
+ ay o zaman şurdaaki mağzadan konvers bakalım hihihi.
- hmm olur.. ( öl! öl! öl! )
erkekler için sabır gerektiren olay.
söz konusu sevgili bayan ve siz de erkekseniz hayatınızın hatalarından biri haline dönüşecek eylemdir.

- ufff, sabahtan beri geziyoruz, azıcık yorulduk ama, değdi valla. aaa, maamut, baksana, kamyon lastikleri de kampanyaya girmiş, alalım bi tane. pardon, bunnarın pembesi var mı?
+ yuh diyorum ve gachıyorum...

(bkz: aman diyim)
kredi kartında limit bırakmayan ya da cüzdan da para bırakmayan durumdur...
keyiflidir. o sizin için en iyisini bulur, emin ellerdesinizdir. daha önceleri ilginizi çekmeyen pek çok eşyaya alıcı gözle bakarsınız. hatta işi dahada ileri götürüp o' nun gözünün değdiği ilk gömleği alırsınız. çabucakta giymezsiniz, bakışları değimiştir ona. para harcadığınızı düşünmezsiniz. kısacası normal şartlarda tam bir angarya olan alışveriş zevkli bir hal almış olur.
tek taraflı eğlencedir. tecavüz gibi mesela.
periyodik olarak tekrarlanırsa sevgiliden ayrılmaya kadar varabilir. kaçınılmalıdır.
kızlar için eğlence, erkekler için işkencedir.
bazen çokta utanabilir insan.

kızımızın boyu çok uzundur. haliyle ayak numarası da standartın üstündedir. sevgili ile ayakkabı almak için girilen bir mağazada ki kısa ve bir o kadar kızı utandıran konuşma aynen şöyledir;

kız : merhaba, sizde 41 numara ayakkabı bulunur mu?
tezgahtar : burası kadın ayakkabı mağazası, bizde erkek ayakkabısı bulunmaz.
güzel bir şeydir. almasını istemediğiniz türde kıyafetleri 1. elden engellersiniz. daha sonra onu bunu giyme gibi şeyler söylememiş olursunuz.
iki tarafta havasındaysa güzel bir cumartesi öğleden sonrası aktivitesi sayılabilecek etkinlik.
çoğu zaman tüm gününüzü alan bir işkenceye dönüşmesi muhtemeldir.
tüm dükkanları gezmek olmadık şeyler denemek lan alt tarafı bi ayakkabı alacağız.
bütün günü, bütün haftayı kapsayabilir. beğenir, beğenmez, eh der, eh bile demez falan ama illa bir şey alacaktır yoksa o alışverişin anlamı olmaz.
mesela gömlek alacaktır, alışverişin görünen sebebi budur ama gömleği bir anda unutup pantolon, etek, elbise, ayakkabı ile dönebilir. böyle ilginç bir durumdur.

beğendiği şeyin bedeni falan kalmamışsa yandaş olarak katıldığınız bu eylemde günah keçisi olursunuz bir anda.
pek tavsiye etmeyeceğim bir paylaşım eylemidir.
oldukça zevklidir. benım hosuma gidiyordu ne yalan söyliyim. salak salak elbiseler denenir, dalga geçilir mutlu olunur iki gömlek iki de pantolon alır dönersınz ne güzel işte.
(bkz: bir kadınla alışverişe çıkmak)
sırf zulm için yapılması gerekendir katlanması sınavın ilk aşamasıdır hadi kolay gelsindir .
not; tiyo verdik kullanın işte.
kadınlarla alışverişe çıkmak zor zanaattır. bol zaman ve sağlam sabır gerektirir.
Avm icindeki iddaa bayilerinin varolma nedenidir. Azicik kirayla hayvan gibi de ciro yaparlar.
Ölüm gibi bir şeydir. Evet.
beklenir beklenir beklenir ve beklenir.
ne ona yaparım bunu ne de kendime. ben böyle rahat rahat , gevşek gevşek alışveriş yapmayı severim eğer onunla gidersem genelde bekletmiyeyim daha fazla çocuğu falan derim içimde kalır deneyemem. sonuç olarak tek giderim çogunlukla . kız arkadaşlada gitmem çünkü aklımı çok çabuk çalıyorlar , eve gelince aa ben bunu niye almışım oluyorum.
çok kere kendimden soğuttuğum olmuştur valla.
Aşkım o elbise nasıl ile başlanırsa gece bir yarı eve gelmek olasıdır.
Sevgililerinizi tekrar gözden geçirin. Kızlar, ben hiç gocunmadan eşlik eder ve hatta fikir alışverişinde dahi bulunabilirim.