bugün

büyük bir umutla uzakta olan sevgilinin yanına gideceğiniz günü beklersiniz. günler geçmek bilmez, fakat sonunda o günden bir önceki güne gelinir. sevgiliyle 2 gündür konuşamamışsınızdır. kar yağışı hatları etkilemiştir. tam numarayı düşürürsünüz, o telefonu açar. içinize büyük bir sevinç dolar, ona tüm içtenliğinizle "seni seviyorum" dersiniz. fakat o yanıt vermez. moralinin bozuk olduğunu anlarsınız. ve size birden "gelme" der. neden diye sorarsınız, hava çok soğuk der. aslında söylediği her şeyin birden anlamsız olduğunu anlarsınız. size "ne olursa olsun seninle beraber olacağım, o gün ne olursa olsun" diyen birinden bunu duymak... yıkılırsınız. moraliniz hiç olmadığı kadar bozulur. kendinizi anathema'ya verirsiniz ve ağlarsınız, ağlarsınız, ağlarsınız...
Platonik aşkta olsa o özel kişi senin arkandan konuşursa işte o zaman canın yanar ve dünyalar başına yıkılır.Birini seviyorsan hep zayıfda olsa bir umut olur ama böyle bir olay sana çok büyük bir acı yaşatır.
" dün görüşmüştük ya " denmesi
ayrılmalıyız.
sevgilinin başkasını düşünüp mastürbasyon yaptığını öğrenmek
özlü söz gibi görünen başlık.
arif olan anlar gibi.
aldatılmak
-sevgilinin melankoliden kurtulamayıp 1000 kere konuşmanıza rağmen ayni depresif şarkıyı söylemeye devam ettiği an
-sevgilinin gözucuyla başka bir çocuğu/kızı kestiği farkedilen an
-sevgilinin ailesiyle problem çıktığı an
-aldığı yüzüğü parmağınızda göremediği an
-fal an, fil an
-ne yaptım ben ona,bir dediğini iki etmedim,ha aldattım bide
+anlamıyorum seni alevnur..
-kimse beni anlamıyor
+kızım senin halinden bir tek sevgiliyi yıkan anlar!!
ön sevişme aşamasında ayrılmak istediğini söylediği an.
"umarım bir daha görüşürüz" özellikle askere giderken duyuldugu zaman insanı yıkar dagıtır.
"biraz ara versek ikimiz içinde iyi olur"
"yanlız kalmaya ihtiyacım var"
"içimden birşeyler kopup gitmeye başladı"
(bkz: akrep nalan)
yere göğe sığdıramadığınız "o kimselere benzemez" sevgilinizi geyik yaparken ilk gördüğünüz an.
(bkz: o da bir insanmış)
- ee hani pırlanta almıştın ? bu oyuncak ayı da neyin nesi ?
sevişirken du bi dakka çişim geldi diye araya girmesi
mahmut;-sen iyisin çok iyisin(bu sırada kızın gözlerinin içine bakmaktadır mahmut)
ve devam eder;-benden hoşlanıyormusun?
kız;-evet evet
mahmut;-ama benim sevgilim var
-yemin ederim sadece amaç içindi benim gönlüm sende allah belamı versin
sizi terkeden sevgiliyi umutsuzca aradığınızda sizinle soğuk konuşması veya beni bir daha arama demesi.
yedek sevgiliyi, eğlence olarak görüp kullandığı sevgiliyi kaybettiği anlardır.
''ben evlendim'' denilen an.
hiç beklenmeyen bir zamanda "benim içimde her şey bitti, daha fazla devam ettirmenin bir anlamı yok. böyesi daha. * " konuşmasının yapıldığı anlardır.
ayağınızı bilek yanına koyup omuz attığınız anlardır.
uğruna pek çok şey yapılan sevgilinin
- sen benim için ne yaptın? dediği andır. sevdiğiniz için yapmışsınızdır ama biraz da kıymet bilseydi diyesi gelir insanın.
aldatıldığını öğrendiği andır.
güncel Önemli Başlıklar