bugün

terk edilen kişiyi değil de; terk eden kişiyi üzen dumur olaydır.
atarlı ergen berkcandır o bugün ilanı aşk eder yarın başkasıyla gezer .
edit: yanlışlıklada terk eder .
(bkz: şakalaşırken hamile kalmak)
yeni annenin dışarı çıkmak için hazırlanırken pürtelaş haliyle bebeğini unutması gibidir. hem güldürür hem düşündürür.
insanın birden fazla sevgilisi olması durumunda ihtimaller dahilindedir. onda da olsa olsa ayrılık mesajı yanlış sevgiliye atılır. gerçi bu kadar mal bir insanın iki sevgilisi nasıl olmuş hayret. kesin kaşar cinsinden bi hatundur bu. lan bu kızlar çok terbiyesiz haa!!!11!! neysa ya konu neydi? hah, olmaz efenim böyle şey...
sevgili kişisinin ayrılacağı vardır, bir önceki gece muhabbet edersiniz, ertesi akşam hooop, muhabbet ederken ayrılırsınız. çok komik ve dumur eden bir durumdur. çok komik bir durum değildir aslında.. dumur ediyor evet.

eliniz ayağınız boşalır, "hmm anladım..." bakışı hakim olur yüzünüzde o ilk 1 dakika. sonra eliniz titremeye başlar. yürüyecek haliniz kalmaz.. en çok üzen de ne olur biliyor musunuz ? o resim çizmeye devam eder, siz toparlanmaya çalışırsınız. şimdi o türkiyenin en iyi güzel sanatlar fakültesinde öğrencidir, siz hala toparlanmaya çalışıyorsunuzdur. şimdi o arkadaşlarıyla eğlenirken, siz onun hakkında entry giriyorsunuzdur. evet, şuan gerçekleşen olay tam olarak budur.
1 hafta yürüyemediğimi bilirim. insanlara tutunarak hareket ettiğimi.. ota boka ağladığımı, yemek yemediğimi, telefonu kaldıracak gücümün olmadığını, günlük konuşma kapasitemin 6 kelimeyi geçmediğini bilirim. çünkü dudaklarımı kıpırdatacak gücüm yoktu.

siz siz olun... hmm. önerim de yok ha. neyse böyle devam edin ya. hıhı.
X: askim sütlaç sever misin? Y: hayır. X:karpuz severmisin? Y: hayır canım! X:elma? Y:hayir off. X: zencefil? Y:hayirrrr! X:beni? Y: ya hayir dedikya. Ha-ha yani evet, askim? Gitti lan.
- hayırdır, bi' tuhafsın bugün?
+ ben ayrılmak istiyorum adnan!
- nasıl yani?
+ görüşmeyelim, çok sıkıldım, yeter artık!
- peki, sen bilirsin ama adnan kim?
+ sen değil misin?
- oldu canım, hoşça kal...
(bkz: ayrılmak istiyorum diye blöf yapmak)
güncel Önemli Başlıklar