bugün

gözleri yaşlı masum surat ifadesi ile kollarına almışsın sevgilini. hayır diyorsun, yanılıyorsun. herşey yoluna girecek, bitecek herşey. ben varım birtanem, beraber aşacağız bu zorlukları. lütfen sadece göğsüme uzan ve at kafandan kötü şeyleri. ne badireler atlattık hatırlamıyor musun, yapma aşkım.. diyorsun. kedi gibi masum olmuş, hıçkırıkların ivmesi azalmış, biraz olsun rahatlamış artık. bak canım diyorsun ben olduğum sürece seni kimse üzmeyecek, kimse sana zarar vermeyecek, geçti artık. tamam mı tatlım, şu an ve herz....derken ''zorttt'' diye bir ses. noluyo lan diyorsun. ve evet sevgilin osurdu. o kadar güzel teselli ettin ki sevgilin osurdu. hadi bakalım, nolacak şimdi.

sen o kadar güzel şeyler söyledin, sen o kadar yanındayım artık dedin ama o naptı. osurdu. hadi bakalım o kadar yanındaydın kızın, dur bakalım şimdi yanında. koku her yanı sardı. ne bok yicen.

osurmak doğaldır, osurmak ihtiyaçtır ama yeri var zamanı var. tamam hepimiz insanız ama o duygusal ortamda bu koku ne olm. göğsüne yaslandığından osuruk yeri tabi rahat artık. ne yaparsan yap çıkıyo meret. allah kimsenin başına vermesin. çok zor şeyler bunlar.
erkeğin bu durum üzerine sinirlenip sıçarım böyle işe demesiyle daha da kızışacak ortam...
rahatladığınu gösteren eylemdir. sevinmesi lazım avutan sevgilinin zira bi işe yaramış lan işte daha ne?
hayata dair çok hoş bi paylaşım.*
erkeklerin geneli osurmaktan çekinmediği için normal karşılanabilecek bir hadise, kız ne yapsın. demek ki kızın yanında kendini rahat hissediyormuş ki yellenmiş, iyi iyi teselli yerini bulmuş diyebiliriz.
osuruk gürültülüyse, yeni bir teselli sebebidir. sizde osurursanız belki teselli olabilir. hatta "bak aşkım karşılıklı osuruyoruz ne kadar da uyumlu bi çiftiz karı koca gibiyiz" falan diyip birbirinize bağlılığınızı pekiştirebilirsiniz. görüldüğü gibi bir osuruk nelere kadir..

edit: gürültüsüz osuruk seçeneğini unutmuşum. onda da şöyle bir şeyler yapabilirsiniz: sevgilinizi teselli ederken çaktırmadan, sessiz sakin osurduysa ama kokuyorsa "kim osurdu bit osurdu yorgan aldı yola düştü pancar yedi götü şişti zart zurt ossuruklu kız" tekerlemesiyle ortamı yumuşatabilirsiniz. ama yumuşatamayadabilirsiniz tam bilmiyorum..
sevgilinin; teselli edilmenin verdiği rahatlıkla gaz çıkışı yapmasıdır.
sevgiliyi teselli etme yolu olarak karnını okşamayı secmiş
bir insanın başına illa ki gelesi durum. açık hava önerilir.
sevgiliyi fazla rahatlatmanın sonu.
amerkiada gayet normal karsilanan durum..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.