bugün

zengin kız fakir oğlan ilişkisinin sonucunda gelişen hadisedir.
kendinin ne kadar arıza olduğunu bildiğinden daha fazla zarar vermemek adına yapılabilir.
aslında kimse terk etmez sevdiğini. olur ya ayrı düşersin. onsuz koyarsın onun hayalleriyle dolu kafanı yastığa. ama hep bir yerlerde gizlidir sevdiğin. terk edememişsindir. sadece uzak düşmüştür bedenleriniz. diyeceksin ki \"madem seviyor niye ayrılıyor aga ben anlamadım?\" insan ne mal olduğunu en iyi kendisi bilir. zarar vermek istememiştir böyle bir durumda önüne çıkan masum kıza/oğlana. kendini bitirmiştir de başkasının hayatının solmasını izlemek istemiyor olabilir. bu durumda çekip gitmek düşer arkanda bıraktığın, belki de geçmişinle özdeştirdiğin kişiye. işte bu kadar zordur hem sevip hem terk etmek.
'Ya allasen saçmalama' durumudur.
Aynısı başıma geldi, 'seni, senin iyiliğin için terk ediyorum. iyi olacak. Bikbikbikbik.' Yok canım ya. Sen gidince iyi mi olacakmış.
Madem o kadar erkeksin, kal, bitecekse de beraber acıta acıta bitsin. Cesaret edemeyip, kaçıp, sonra da 'ama aşkım senin iyiliğin içindiiii.s' demekle olmuyor be canısı.
güncel Önemli Başlıklar