1. 1.
  sevgiliye zulmetme metotlarıdır.

  12 saat uyursun. uykunu aldıktan sonra kalkar kan yapıcı gıdalardan bol bol tüketirsin. saç ve sakal uzatılmıştır. güzelce tararsın. yüzünü iyice yıkar, siler parlatırsın. bir ressam gibi en ufak eksikliği düzeltir güzelleştirirsin. en pahalı ve havalı elbiselerini sırtına geçirirsin. Clive Christian olmasa da günü kurtaracak pahalı bir parfümü sağına soluna sıkarsın. en son bir defa daha aynaya bakar ve kendinle gurur duyarsın. rakibini ezen bir boksörün hain hazzını baştan tatmaya başlarsın.

  sonra onu en umulmadık anda hazırlıksız yakalarsın. sabahın köründe işin varmış edasında sevgilinin işyerine gider ve sabah mahmurluğu ile gözleri şişmiş kızın karşına geçer günaydın dersin. kız kendini kaçırmaya çalışır. seni, sahte işine yönlendirmeye çalışır. sen aldırmaz ve hâla kaçırmaya çabaladığı açık seçik belli olan gözlerinin içine bakmaya zorlarsın.

  amacın onun ruhunu incitmektir. sahte, boyalı ve acımasız ruhun, en önemlisi ise savaşa hazırlıklı bir gladyatör gibi besli bedeninle onu ezersin. ona düşündürdüğün aşağılık hissi senin köpek egonu kabartır, sevindirir, zevklendirirsin.

  rakibinin şişmiş gözüne inadına vuran zalim bir boksör gibi. evet sen centilmen değilsin. delikanlı hiç değil.

  maç 1-0 bitmiştir. eve gururla giderken vicdanın kanamaya başlar. maddenin sınırlı alanına hapsolmayacak kadar yüce aşk kavramını ele düşürmenin verdiği vicdan azabı çepeçevre kuşatır benliğini.

  sonra ağlarsın.
  1 -1 ... uvjb
 2. 2.
  üstüne basmak.
  3 ... west
 3. 3.
  sırtından sopayı karnından sıpayı eksik etmemek.
  -2 ... abd i acz
 4. 4.
  devranın bir gün dönmesini göz önünde bulundurarak temkinli olunması tavsiye edilir.zira o ezilip büzülen kız bir gün kolunda başkasıyla yanınızdan geçebilir bu sefer ezmeniz gereken kişi sayısı iki katına çıkmış ve işiniz de zorlaşmış olur .
  (bkz: başıma geldi ordan biliyorum)
  2 ... misses eko le pew
 5. 5.
  garantili ezme için..
  (bkz: as900)
  2 ... never neverland