bugün

efendim nasıl başlasam da sizleri ve bizleri tatmin etsem diye düşünmüyor değilim şu başlığı açmış olduğumdan beri. en iyisi lafa direk gireyim de ne siz sancı çekin ne de bizler kabız olalım *. iyi-kötü giden bir ilişkin vardır, ama sen onu korumaya çalışırsın. ha oldu ha olacak. ha gördüm ha görecem. ha bayıldım ha ayılacam derken bir anda karşındakinin * sana birden bire "ah x sen üzülme diye demiyordum ama benim kendi içimde çözmem gereken sorunlarım falan var, ha bir de kendimle baş başa kalıp kafamı gözümü yarmak istiyorum. böyle bir düşünce bunalımıyla hareket etmek yapayalnız ıssız bir çöle düşmek hevesindeyim, hatta gittim ben bye" diyiverince sen ne olduğunu anlamazsın, anlayış mı göstersen yoksa "noluyo lan?" diye mi sorsan bok gibi bakarsın ona... sonuç? aslında kızım gözünü aç bu adam senin kıçına koca bi tekmeyi vurmuş bile. hem de sana danışmadan!! ha sen kimsin ki? adam mısın ki sana bir de danışacak. he ya doğru adamın kendi içinde sorunları var snele alakası yok. bu kendi içindeki sorunlar ilelebet ve muhafaza edilerek yeni bir piliç düşürdüm ağıma, senden de daha güzel, olmasa bir de sıkı-veriyor- iyi geliyor bana taş taş işte. sen bi siktirgit demektedir kendisi. ama bunların karşısında kız öyle hayretledir ki olaya negatif bakamıyordur. ulan hangi saçmalıkta yaşıyoruz ki direk söylemez de lafı evirir çevirir, kız bön bön bakar ve ilk bir saat falan kavrayamamaktadır konuşmayı. hatta gece yatar-sabah kalkar ve dank!!

not: bunun gerçekle yakından uzaktan ilişkisi falan yoktur. tamamen hayalidir. en az arada yaşanan ilişki kadar...