bugün

önce öldürüp sonra ölmek istediğin andır.
bir daha içinde ''sevgi'' geçen hitabları kullanmanızı zorlaştıracak olan acı tecrübedir.
aşk denen imanın kalbi kör etmesi sonucu umutlar bertaraf olsa bile hala içten içe sevginin son çırpınışlarını yaşatan durum.
matah bir bok olmayan durumdur. ee? başkasıyla. ee? sevgilin seni aldatıyor? ee yani? öldürecen mi, intihar mı edecen, nedir yani?
ilerle arkadaşım.
bana vermiyordun ama diyenide olabilir.
george clooney le yakalamaksa.

gözümde bir damla yaşla alnından öper, sokak türkücüsü olurum, vouv olurum.
veya rap söylerim...yoğ..yoğ..
önceden böyle bir şeyi akla bile getirmek istemezken , o bir anlık süre içinde tüm duygularınız yok olmuştur, kafanızdaki tüm düşünceler silinmiştir.. sanki sizin dışınızda her şey bir anlığına durmuş gibi.. bakarsınız.. beyniniz karıncalanır.. vücudunuzu sıcak basar bir an.. utanması gereken karşı taraf olmasına rağmen , o an isminizin önüne gelen enayi sıfatından utanır, kendinizden ve hayattan tiksinirsiniz.. içinizdeki sevgi nefrete döner.. ama maalesef bildiğimiz gibi nefret de en büyük sevgidir aslında.. günlerce kendi kendini yemeyle sonuçlanan bu durumun tek ilacı zamandır.. bir zaman sonra hayat normal akışına döner ve içinizdeki küçük buruklukla başka başka serüvenlere atılırsınız..
bu durumu gordukten sonrakı acıklamalar, kabahati saklamaya yonelık hareketler artık kar etmeyecek hiç bir zaman eskisi gibi olmayacaktır. sevgili ne derse desin, ne kadar özür dilerse dilesin beyniniz artık onun ne mal oldugunu bilecek ve mıh gibi kazınacaktır aklınıza ne yazık ki.
yaşanılan her güzel zaman diliminin bir inme gibi sevenin yüreğine yıkılmasıdır. Ayrılığın bile bir zaman sonra acısını hafiflettiği dönemlerde tesellisi, eskiden yaşadığı mutluluğun gerçekliğine olan inancı iken; Böyle bir durumda bu teselliden yoksun benliğin sızısı, zamanla eskimeyen bir izin için için yanan alevi olarak kalır.
şayet yataksa ise mutfaktaki bıcagın görev için hazırlıklarına dalalet eder.
olayın vuku bulduğu an, kişiler uygunsuz vaziyette iseler, zannımca dünyanın en kötü hedesidir.seni çok sevdiğini düşündüğün bir adamı/kadını başka birisi ile halvet olurken görme,boynuzlandığını bire bir idrak etmek durumudur.
ikisinide öldürmeye değmez, ne halleri varsa görsünler adiler.
hatta şerefsiz bunlar afedersin.
(bkz: hafifletici sepet)

http://sadettinpolat.blog...04/hafifletici-sepet.html
sevgili yerine koyduğun insanın, nasıl karaktersiz ve pislik olduğunu anlamayı sağlayan durum.
kendini aldatacak bir insanla birlikte olmayarak çözümlenecek hadise. gözler kalbin aynası demişler hiç bir mimikten anlamayan onlardan anlasın. bu kokana kızların hepsi mi yıldız kenter.
eşkiya filminde uğur yücelin yaptığını yapmak gerek, ama böyle bir şey için hapis yatmaya değmez.
alnın iki tarafınında kaşınması gereken durumdur muhtemelen boynuz çıkacaktır.
(bkz: anlamıştım zaten)
(bkz: sadece bir kişi mi)
(bkz: senden daha çok iş çıkarmanı beklerdim)
(bkz: çekim yapıyorsunuz galiba ben bi arkadaşa bakıp cıkıcam zaten)
(bkz: ucuza gitmeseydin)
(bkz: ben mi kovayım istifa mı edersin)
duvara karşı aracı sürme ve toslama durumudur. bir nevi uyanıştır.
Bensiz baslamissiniz deyip olaya dahil olmayi gerektirir.