bugün

kötü bir şey.
kızıyorsun bağırıyorsun, gözünden yaşlar süzülünce için cız ediyor.
ağlatmak kotu ama aglaması da bı guzel.
kimi zaman gerekli bir eylemdir. ağlasın rahatlasındır.
(bkz: mutluluk veren anlar)
yeri gelince cok kotu yeri gelince ise tadından yenmeyen hadisedir.
(bkz: sevgiliyi boşaltmak)*
insani kudurmus ve asiri kizgin moddan suçu olmasa da bir anda hüzünlü ve pisman moda sokabilen durum.
sonuç sevgilinin boynuna sarılması olacaksa muhteşem hadise...
yok boğazınıza sarılacaksa hiç denemeyin...
ya da ağlatmamak. hakkaten bütün mesele bu.
(bkz: sevgiliyi rahat birakmak)
-ayşee aa de bakiim bi.
-aaaaaaaa
-bak nası a lattım seni di mi?
-(boş boş bkz:)
ona kilo aldığını söylemektir.
eğer erkekseniz çok daha hassas olmanız gereken durumdur.
eğer kadınsanız zaten çoğu zaman bilmezsiniz erkeğinizi ağlattığınızı.**
bir anda kişinin içinin cız etmesine yol açan hadise. Gereksizdir... Sevigiliyi ağlatmak günahtır, caiz değildir.
bağırıp çağıran sevgilinin karşısında dudakları titreyipte, gözleri dolduran yaşlara artık daha fazla engel olamayıp, o ilk gözyaşı gözden düşüp, yanaklarda süzülüp , o tuzlu tat dudaklarla buluştuğu zamandır ki sevgiliyi kendinden eden , hay dilimi eşşek arısı soksaydı da bağırmaz olaydım efekti verilesi durum.
hem yara bandı, hem de yara olmak.
mutluluktan degilse sayet, insanın uzunca bir sure kendinden nefret etme nedenidir ama varlıgıda yokluguda bir, cok da umrumda degil tavrındaysanız , bırakın sevgili sıfatını bir insanı uzup aglattıgınız icin bile iciniz sızlamıyorsa insan olamanın gerektirdigi duyularınızı bir kere daha dusunun derim.
ota boka ağlıyorsa üzülmemeniz gereken durum. timsah gözyaşlarıdır.
(bkz: sevgiliyi zevkten ağlatmak)
uzaktayken yapılmaması gereken durum, sonunda dönüp boynuna sarılamadan mutsuzluk içinde geçen gecelere neden olur.
eğer bir derdinden dolayı gaz verdiyseniz izlemesi çok süper olabilr ve sonunda size sarılacaktır.
(bkz: küstürdünüz lan çocuğu)
(bkz: evde denemeyiniz)
berbat birşeydir. düşmanımın başına gelmesindir.

sadece o ve benim bilidği bir sebepten görmüştüm yaşlarını. hayat durdu o an benim için.
sevgili görmüyorsa yapılması gereken iş.
güncel Önemli Başlıklar