bugün

öperek * uyutulan gecenin sabahında yapılırsa daha bir makbule geçecek eylem.

(bkz: çok şey istemek)
(bkz: abazan entryler)
Sevgilisi olmayan insanın iç çekerek yapmayı düşündüğü olay.Lakin kız arkadaşım olsada ben daha nasıl uyandırırım onu şeklindeki düşüncelere sebep olacak eylem.
uyandırılmanın en güzel şeklidir. anne tarafından 1 saat süren dırdır çalışmalası sonucu uyandırılmakla kıyaslanırsa bulunmaz hint kumaşı kadar değerlidir.
(bkz: uykudan uyanınca çok seksi olmak)
(bkz: şerefsizim benim aklıma gelmişti)
- kalk lan karı
* beey her tarafım yapı$ yapı$ oldu dellendi mi ne?
sabahın sakinliğini bozmadan, minik ve tatlı bir öpücük kondurarak uyandırmak. varsın uyanmasın haftasonuysa; sıcaklığına sığınmaktır en güzeli, ve beraber devam etmek uykuya en tatlı yerinden...
sonrasında, sevgiliniz tokatla karşılık verirse, ilişkinizi gözden geçirme kararı alırsınız.
(bkz: sevgiliyi döverek uyandirmak)
tadına doyulmayan ve güne pozitif 1-0 önde başlatan bir eylemdir.
sonrasında, hazırlanmış bir kahvaltı sofrasıyla karşılaşılırsa tadından yenmeyecek durum.
daha güzeli için sabahleyin gözler kesiştiği anda öpüşmek...mahmur öpüşlerin hasta etti beni ey sevgili
(bkz: hayal kurmak güzel şey)
(bkz: insanı sınav zamanı hayale sürükleyen sözlük)
uyuyan sevgiliyi öpme yoluyla uyandırmaktır.
gerenk (!) yoktur. kalk derseniz kalkar o.
(bkz: hayvansin riza)
(bkz: her genç kızın rüyası) *
romantik bir iştir incelik ister.
eğer sevgiliniz one night stand değilse hoştur. fakat gecelik bir kadınsa yanınızdaki hiç içinizden gelmiyebilir.
sadece kız tarafının değil oğlan tarafınında rüyalar alemine dalmasına yetecek kadar romantik ve özel bir durumdur. Aslında tercihen öperek uyandırmaktan ziyade, öperek uyandırmamak ve saatlerce bekleyebilmek bambaşka bir duygu olsa gerek.
yapılması hep hayal edilen ama sevgiliyle, sanki saat kurmuş gibim, aynı anda uyanılması sonucu bir türlü gerçekleştirilemeyen eylemdir.

hoş, aynı sabaha aynı anda gözünü açmak da ayrı bir hoşluktur ya, o ayrı *
*mucux
-ne öpüyorsun lan, görmüyor musun uyuyoruz.
*hayvansın rıza.

**mucux
-ay hayri her tarafımı salya ettin.
**ama ben romantik olur diye şey ettiydim de
-ay tamam, tamam bi peçete getir de yüzümü sileyim.
görsel
sevgiliyle aynı odada uyanamayanın bilemeyeceği pitikarelerce mutluluk eden güzel his.
ne tatlı eylemdir o. oy oy
zor uyanan sevgiliye hiç bir zaman uygulanamayacak eylem.

(bkz: sevgiliyi tekmeleyerek uyandırmak)
en güzel hayallerden biridir. sevgiliye/eşe sarılıp uyunmuştur ve sabah ondan önce uyanıp onu öperek uyandırmak..
anlatılması güç bir güzelliktir ama tadılması gereken en güzel tatlardan biridir.
dünyanın en güzel eylemlerinden biridir.

hatta boynundan öperek uyandırmak en güzelidir. hafifçe gözlerini açar ve sana bakar. mutlu olursun...
kalkar o da seni öper.

tabi bunları yapmak için bir de sevgiliye ihtiyaç vardır.