bugün

Sevgili ile yapılması düşünülen şeylerdir.

Ada Vapuru kalkıyor şimdi ve elele tutuşmuş yerinize oturmuş ve dalgaların arasından gidiyoruz uzun bir yolculuğa çıkar gibi.

Hani sen derdin ya seninle seyahat etmek çok zevkli.

Seninle de öyle ve hep öyle olsun istedim. Her anın bir özelliği ve guzel hatırası anısı olsun istedim.

Yaklaşırken Büyükada ya vapur heyecanı sarıyordu içimizi .

Iniyoruz sarılarak vapurdan ve adımlarımizi atıyoruz tek tek hava güzel ve neşeliyiz ikimizde.

Faytonculara doğru gidiyoruz ve tam tur ada yapmak üzere biliyoruz.

Küçük Öpücükler ile huzurun Cennetine gelmiş gibi.

Yanımıza aldigimiz erikleri yiyerek ormanın içerisinde nal sesleri ile ilerliyoruz.

Ağaçlar deniz sen ve ben...

Bir gün çaldık cennetten.

Mola yerinde indik çay içtik simit yedik ve yolumuza devam ettik.

Sevgi itirafı ile Fayton turumuz bitti.

Deniz kenarına indik seninle . Insanlardan kaçmayan martılar ve kedileri gördük beraber , kediler sırnasirken ayaklarımiza biz de birbirimize sırnasiyorduk.

Deniz havası sevgimizin havasıyla karıştı tüm gün. Martılar bizi kıskandı kediler aşk şarkıları söyler gibi miyavvv ladi.

Uzun Öpücükler ile sarıldık birbirimize gün hiç bitmesin diye.

Uyandığında sen bunlardan habersizdin, ben uyandığımda kucağımda sıkıca sarılmış bir yastık...
simdi burda soylersem rtük beni siler o yuzden , tv izlenir , sinemaya gidilir gibi klişe seyler.
(bkz: 69)
Seninle bir hayati paylasmak istiyorum ben.
Gece su icmeye kalktigimda seni görüp gülümsemek ve yanagina bir öpücük kondurmak istiyorum.
Sabahlari senden önce uyanip, senin uyudugunu görünce uyuyor numarasi yapmak istiyorum. Ve her sabaha senin nefesini hissederek uyanmak istiyorum.
Beraber cok sevdigin futbol maclarini izleyelim istiyorum. Sen oyunculara bagirirken sana bakip senin o halinle dalga gecip, eglenmek istiyorum. Ve mac bitince sirf bunun icin beni gidiklamani da istiyorum.
Gece cocugumuz agladiginda "hadi ama sira sende" demek istiyorum ve her seferinde bana kiyamayip senin cocugumuza bakmani istiyorum. Senin uykunu bölmeni izlemeye kiyamayip, bende uyanmak istiyorum.
Beraber kampa gitmek istiyorum. Gece gelen seslerden korktukca, sana iyice sarilmak, hissetmemek icin seni konusturmaya calismak istiyorum.
Saatlerce denizi seyretmek ve sahilde uyumak da istiyorum ben.

Bir de beraber futbol oynayalim Sevgilim, sen cok seviyorsun cünkü.
Sen seviyorsun ve ben de...
seks yapmak için seviyor seviliyoruz aslında. insanoğlu canlıdır ve içgüdüsel soyunu devam ettirmek ister.

(bkz: işte bunlar hep seks)
iyi veya kötü herşeyi. çünkü onunla yapıyorsunuz, a'sı b'si mi olur ?
Uyumak an itibari ile.
Gezmek, eğlenmek, iyi geçinmek.
Bir omru paylasmak...
Oturup dizi izlemek...
Bazı şeyler çok özleniyor.
dünya üzerindeki tüm zamanları onunla harcamak isterdim.
ağzını burnunu yiyip kaburgaları kırarcasına sarılmak.

çok mu şey oldu sanki?
hayal olandır. zira kaç aydır yalnızım lan ben.
aynı yastığa baş koymak. sabah burnunu sıkarak uyandırmak.
yeşil erik yemek.
Evde beslemek.

Şayet bi sevgilim olsa, yeniyo mu bu sorusunu sorarım önce. O kadar uzağım konuya.
kimsenin neden çıkıp ''yok ki'' karikatürünü eklemediğini anlamadığım isteklerdir.
Soyup komple krem santilemek ve derin dondurucuya koymak soguyunca yalamak her yeri dille. Memintolara recel dokmek...

Bu fantazilerime ev sahipligi yapmak isteyen bi sozluk kizi varsa mesaj atmasin. Sizinle bir bok yapmam kezbanlar...
ona bi kilo pirzola alır, ondan pirzolayı pişirdikten sonra kemiğine kadar sıyırarak yemesini isterdim, aşk budur.
yımrık atmak istiyorum..
Dön bana desin yeter.. Bir şey yapmasak da olur. Alıştık.
full muammele çekerdik heralde birbirimize.
karavanla seyahat etmek.

Bir kilo çilek alıp sahil kenarındaki bir bankta şekerle yemek.

simitçilere martı atmak.
Yegenimi sevmek.
Geceleyin sevgili uyurken görünmez olmak.. Sessiz sedasız kulağına şiir fısıldayıp, yanağına küçük masum bir buse kondurmak.. çok isterdim be! (bkz: pedofilik aura)