bugün

gün içinde normal yazışırken bir anda etek altından bir görüntü atın.

görüntülü arama yaptığında ekranı direkt memelerinize açtırın.

eve ondan evvel gittiğinizde ya da o tuvaletteyken bir anda iç çamaşırlarınıza kadar soyunun, odasının kapısının açıldığı yatak-kanepe-halı - yer minderi-sandalye üzerine dizlerinizin üzerinde, elleriniz yere değecek şekilde çökün(domalın aq).

çantasına poşet içinde kullanılmış iç çamaşırınızı bırakın.

uyarı: sizin potansiyelinizi bilen (erkek) sevgiliye yapın bunları.
rastgele.
Eve gelince çiçek alabilirdim ama saksıyla, çiçeklerin ölmesine dayanamam. Hem sulasın hem baksın ne olacak yani. Hee arada bir de meyve tabağı yaptırırdım beraber yerdik.
bunları yapsam hanım terk eder beni.
Kendiniz için dahi yapmadığınız yahut yapmaktan hoşlanmadığınız veya normalde beceremediğiniz bir şey olsun;
Ne bileyim yemek yapmayı denemek olabilir, yahut sizden beklemediği bir şey, daha önce hiç yapmadığınız bir şey gibi.
Sizin sevmediğiniz ama onun ilgi duyduğu bir şeyi yapmak gibi mesela, içeriğini siz belirleyin ilişkinize göre.
Sizin için küçük, ancak sevgiliniz için oldukça büyük bir sürpriz olacaktır, daha önce yapmadığınız, sizden beklenmeyen bir sürpriz yapıp onu şaşırtmanız;
Başkaları için önemsiz veya küçük gibi görünen bir şey olsa dahi.
Aq. Biz çiçek alırız..
O eve gelince tilihtlar yakıp bekleriz.

Kalp çizeriz..

Bana domalsa biri ben kalpten giderim..
Şurda bulunan arkadaşların sanırsın tamamı şirketlerinde özel ofislerinde iş güç sahibi. Amk ben 8 saat çalışmayı unuttum. Her Allahın günü 12 saat götümden ter oluk oluk akıyor. Beyin öyle bir noktaya geldi ki artık bırak sevgiliye eşe dosta sürpriz yapmayı, tuvalete sıçmaya gidecek dermanı zor buluyorum.
Onu public alanda hafifçe öperken bir anda yiyişmeye başlayın ve fazla görünmeyecek şekilde kadınlık organlarıyla oynayın.

Bunu ona önceden kesinlikle bildirmeyin. Evde devam etmek için yalvarsa bile gitmeyin. Bulunduğunuz kafe vb. yerde sadece öperek ve ufak boyun emişlerle onu boşaltın. Becerebilirseniz defalarca.
ups boobss seviyorum seni kız. Erkek olsaydım 40 yıl yatardım kapında.

Yine de bu taktikleri esnetmemek gerekli o kadar. 50 yıl önceki gibi parfümlü mendil hediye edip sevgiliyi kudurtma evresinin sınırında tutmak yeterli. Şeytan azapta gerek.
Minik sürpriz buysa büyük sürpriz nasıl olur merak konusu.
Yürürken birden kucağınıza alın ve bir kaç adım gidin ama güçlü olmak gerekiyor rezil olmayın bak.
uçan tekme atmak.
slow şekilde çalan ezel müziği eşliğinde fiyakalı bir şiir okumak olabilir.