1. 1.
  kolye, saat, parfüm gibi sıradan olmayıp, dahi bir beyinden çıkabilecek fikirlerdir.
  18 -1 ... baptiste grenouille
 2. 2.
  zor günleri için; hasta olduğu, sevindiği, üzüldüğü, canı sıkıldığı anlarda kullanabileceği tatlı ve sempatik eşyalar olabilir. test edildi, onaylandı. çok hoşlarına gidiyor.
  3 ... dokuzuncukusurluhareket
 3. 3.
  beraber verilmiş pozun 1000 lik puzzle üzerinde yansımasıdır. özel hediyedir, tavsiye edilir.
  5 -2 ... ahirimsensin
 4. 4.
  zamanında bir yerde okumuştum. nerde olduğunu hatırlamıyorum. benim yaratıcılığım değil yani. ama güzel ve işe yarayan hediyeler. denedim ilkini.

  1) ayakkabı kutusunun gibi hediye kutuları satılıyor. onun içine şeker doldurun. jelibon olur. rocco şeker olur. topitop, bonibon, toybox vs vs. ucuz şeyler yani. 20 liraya dolar zaten kutu. kutunun içten tabanına da post-it ile "sen hepsinden tatlısın yazın". yapıştırın. o bitirdikçe yedikçe ortaya çıkıcak kağıt.

  her yaştan kadının hoşuna gidiyor. liselisi de sever, 25 yaşındaki de, 40 yaşındaki de. çocukça şeyleri severler.

  2) bu hediye biraz masraflı ama sıradan değil. mesela sevgilinizle ilk seneniz ve 20 yaşında. ona her sene için bir hediye alacaksınız doğum gününde. mesela 1. torbada ilk doğduğu zaman için. 2. torba 2. yaşı. diye gidicek. yaşa göre torbalar olacak. 7 yaş için kalem. "bensiz geçen her doğum günün için hediye veriyorum" sana deyin. mest olur.

  ikinciyi denemedim. ama yaratıcı. yaşları hep fazlaydı benimkilerin. benden büyüklerdi. 30-35 tane poşette ayrı hediye vermem. batarım amk.
  50 -3 ... iskandinav
 5. 5.
  birlikte çekilmiş bir resmin, karakalem çalışması.
  1 -1 ... aarbei
 6. 6.
  karikatür... çizer veirirm anacım. daha öte bir hediye de veremem. zaten çizimimi hakedecek kadar değerli olmuşsa o da bana dünyayı vermiştir.
  5 -4 ... smalio
 7. 7.
  bebek yapılası bir durumdur *
  mücevher kutusu farklı bir tasarımdır *
  2 ... gecekondu mafyasi
 8. 8.
  bir gül alın ve bu gülü balonun içine yerleştirip şişirin. sonra sevdiceğinizin yanına gidip '' buyur aşkım '' diyerek balonu uzatın. kız '' bunu mudur yani '' deyip elini uzatırken diğer elinizde sakladığınız iğneyle balonu patlatın ve gümmmmmmmm.

  kırmızı gül kabak gibi meydana çıkacak ve sevdiceğiniz hislenip oracıkda size verecektir. ( 2 satır duygusal gidemem ben )
  neyse siklemeyin siz beni.

  deneyin! pişman olmazsınız. ah ahhh...
  139 -23 ... kukla
 9. 9.
  atların vb ağzına takılan gemliklerden. şahsen susmaları için tek çözümdür.
  5 -5 ... neleda
 10. 10.
  Kendini ozel hissettirecek butun anlar aslinda en yaratici ve guzel hediyedir.
  1 ... wiyyyy