bugün

kolye, saat, parfüm gibi sıradan olmayıp, dahi bir beyinden çıkabilecek fikirlerdir.
zor günleri için; hasta olduğu, sevindiği, üzüldüğü, canı sıkıldığı anlarda kullanabileceği tatlı ve sempatik eşyalar olabilir. test edildi, onaylandı. çok hoşlarına gidiyor.
beraber verilmiş pozun 1000 lik puzzle üzerinde yansımasıdır. özel hediyedir, tavsiye edilir.
zamanında bir yerde okumuştum. nerde olduğunu hatırlamıyorum. benim yaratıcılığım değil yani. ama güzel ve işe yarayan hediyeler. denedim ilkini.

1) ayakkabı kutusunun gibi hediye kutuları satılıyor. onun içine şeker doldurun. jelibon olur. rocco şeker olur. topitop, bonibon, toybox vs vs. ucuz şeyler yani. 20 liraya dolar zaten kutu. kutunun içten tabanına da post-it ile "sen hepsinden tatlısın yazın". yapıştırın. o bitirdikçe yedikçe ortaya çıkıcak kağıt.

her yaştan kadının hoşuna gidiyor. liselisi de sever, 25 yaşındaki de, 40 yaşındaki de. çocukça şeyleri severler.

2) bu hediye biraz masraflı ama sıradan değil. mesela sevgilinizle ilk seneniz ve 20 yaşında. ona her sene için bir hediye alacaksınız doğum gününde. mesela 1. torbada ilk doğduğu zaman için. 2. torba 2. yaşı. diye gidicek. yaşa göre torbalar olacak. 7 yaş için kalem. "bensiz geçen her doğum günün için hediye veriyorum" sana deyin. mest olur.

ikinciyi denemedim. ama yaratıcı. yaşları hep fazlaydı benimkilerin. benden büyüklerdi. 30-35 tane poşette ayrı hediye vermem. batarım amk.
birlikte çekilmiş bir resmin, karakalem çalışması.
bebek yapılası bir durumdur *
mücevher kutusu farklı bir tasarımdır *
bir gül alın ve bu gülü balonun içine yerleştirip şişirin. sonra sevdiceğinizin yanına gidip ''buyur aşkım'' diyerek balonu uzatın. kız ''bu mudur yani'' deyip elini uzatırken diğer elinizde sakladığınız iğneyle balonu patlatın ve gümmmmmmmm.

kırmızı gül kabak gibi meydana çıkacak ve sevdiceğiniz hislenip oracıkta size verecektir. (iki satır duygusal gidemem ben)
neyse siklemeyin siz beni.

deneyin! pişman olmazsınız. ah ahhh...
atların vb ağzına takılan gemliklerden. şahsen susmaları için tek çözümdür.
Kendini ozel hissettirecek butun anlar aslinda en yaratici ve guzel hediyedir.
eğer bir öküzse oyuncak bir tren alın o hediyeye anlam veremez bakar durur öyle, siz de içten içe sevinirsiniz.
kendi parfümünüz.

hem "beni özlediğin zaman koklarsın hayatım, beni hep yanında hissedersin." diye inanılmaz duygusal bir konuşmayla kalbindeki yerini sağlamlaştırırsınız hem de parfümünüz bittiğinde, ya da ne zaman ona gitseniz biraz üstünüze başınıza sıkarak hediyeyi kullanışlı hale getirirsiniz. * * *
sürekli karnı ağrıyan dişi sevgiliye sevimli bir sıcak su torbası alın.
evliliği garantileyin *
hani sihirli kupa diyorlar ya içine sıcak su koyunca sevdiğiniz kişinin resmi ortaya çıkıyor, işte bunun modası çoktan geçti. şiddetle kaçınınız. ayrıca resminin tişört veya puzzle yapılmış hali de eskidi artk.
bence en güzeli kendi eşyasını vermesidir.
'erkek güzeli sefil bilo' filmindeki bilonun sevdiğine bayram hediyesi olarak götürdüğü bi teneke tezektir. yaratıcı zekanın ütopyasıdır.
(#16207115) 1. olandır. deneyceğim lan bunu.
fotoğraflarınızdan oluşan ve her fotoğrafın yanına o günle ve sevdiğiniz kişi ile ilgili düşüncelerinizi yazabileceğiniz bir albümü hediye etmek olabilir.

internetten konuşan kutu adı ile satılan kutulardan alıp içine sizi anlatan kitap, film, güzel dilekleriniz, çerçeveletilmiş bir fotoğrafınız, yazdığınız mektuplar vs. den oluşan bir hediye olabilir.

bir cam fanusun içine 365 gün için, ikinizi ilgilendirecek dilekler yazılmış bir hediye olabilir.
sevgilinizin şiir yazan biri olması gerekiyor öncelikle. ya da deneme, düz yazı herhangi bir şey... sonra bunları oradan, buradan toplayarak tek tek wordde yazmak gerekiyor. şiirlerin büyük kısmının eski sevgilisi, büyük aşkı için yazılmış olması hediyenizin değerini arttıracak ve sizin de beyninizi felce uğratacaktır. daha sonra yazı tipi, satır aralığı vs. tez yazar gibi düzenliyoruz. afilli de bir giriş yazısı yazıyoruz. kapak falan tasarlıyoruz. sonra bastırmak için matbaa arıyoruz. tek kitap basmazlar genelde o sizin şirinliğinize kalmış. bastıracak yer bulamazsanız tezinizi bastırdığınız gibi ciltletebilirsiniz. a5 boyutu işinizi görecektir. daha sonra bunu süslü, püslü bir şekilde sevdiceğe hediye edersiniz. yıldönümü hediyesi olması güzeldir. tabi üstünden daha bir sene geçmeden aldatılmazsanız bu kişi için eylemlerinizi sürdürebilirsiniz. benim diğer yaratıcı fikirlerim hayata geçmeden öldüler ne yazık ki.
toka'dır efendim.

başını bağla dersin fiilen ve mecazen.
(bkz: #14281522)
a4 genişliğinde yani 21 22 cm genişliğinde olan rulo kağıtlar vardır.
biraz araştırma sonucunda rahatca bulabilirsiniz. bu rolo kağıtın üzerine '' seni seviyorum '' yazacağız ve her harf 25 30 cm boyunca olacak ve kalın olacak hani içini boyayarak doldurursunuz artık yazının. yani rulo açıldığında yukarıdan başlayarak aşağıya doğru seni seviyorum yazısı okunacak. 30*13 = 390 cm gel biz onu 450 cm alalım harflerin arasında boşlukda olacak illa ki. roloya seni seviyorum u yazdıkdan sonra geriye detay kaldı. kağıtta boş bulduğun yere renkli kalemlerle felan küçük küçük aşk sözleri felan yazıyosunuz. fakat baya bir emek gerektiriyor bunlar. rolonun da içine bir gül koyun veya gül yaprakları koyun. herşey tamam olunca kızın karşısına çıkıyorsunuz.
roloyu tam karşısından ayaklarına doğru bir açıyorsunuz her yer gül yaprağı her yer romantizim her yer aşk kokuyor. kız seni seviyorum yazısınıda görünce iyice mest oluyor. orda bayılabilir zevkten dikkat etmek lazım, kız kafasını bir yerlere çarpmasın yazıktır. benim eyarlamam bu kadar kalın sağlıcakla.
sıradan bir oyuncağı eski diye yutturup vermek.

ama yepyeni olmasın. ben kırtasiyenin birinden plastik köpek almıştım. 2-3 liralık. resimdekiler gibi bir şeydi.
görsel

plastik hayvan maketi dediğiniz zaman veriyorlar zaten. her kırtasiyede veya oyuncakçıda bulunur. ben yaptım zamanında oyuncak maketi aldım. bir bacağını kırdım, kopardım. topraklı bir yere sürtüm eskittim. toz toprak içinde hediye de vermeyin ama. eskimiş havası olsun. antika havası oldu hafiften eskitince. hediyeyi verirken de "6 yaşımdam beri saklıyorum. benim için uğuru var. sana veriyorum. iyi bak, kaybetme." diye ekleyin. kesin yerler ve tav olurlar. çiçekten de takıdan da etkilidir.
kahve fincanının içine '' niyazi ile evlen çok mesut olursun '' diye kara bir el yazısı yazıp sevgiliye vermek. tabi içinde kahve olacak, sevgili kahveyi bitirdikten sonra ters çevirip fal bakılacak. tamamen çakallık yani. kız da yazıyı okuyunca '' ha siktir '' deyip sarılacak. olay bu.

edit: . hoşuna giden olduysa sakın niyazi yazmasın z. siz kendi adınızı yazın, salak olmayın. söylemekte fayda var tabi.
CAN YÜCEL ŞiiR KiTABIDIR EFENiM SEVMEYEN SEVGiLi ÖLEBiLiR.
kendini yontması için balta satın alabilirsiniz.

ya da daha ilginçleri için: http://biacayip.com/
özel bı resim cercevesi verilebilir veya ozel esyalarını saklaması ıcın kucuk bı sandık.
güncel Önemli Başlıklar