bugün

bu ilişki nereye kadar yürüyecek? koskoca 5 senemiz ayrı geçecek dile kolay. yine de seni seviyorum ve bu yolda yürümeye hazırım. ayrıca 1 soru daha eksik yapmayıp istanbula gelemediğin için sana fazlasıyla kızgınım. işlem hatası falan yapaydın ya. neyse yine sinirlendim bak.
Noldu noldu noldu ki noldu noldu ki Pınar noldu.
Dünya kadar sevdim, siktir oldun gittin. Belki de sikseydim gitmezdin.
neden yoksun.
her gün ağlıyorum sen yoksun diye.
Başlarda ne bileyim umutsuzdum ikimiz için, pek ısınamamıştım. Belki bir gün terk edip gidersin sende diye. Ama öyle olmadı günler, haftalar, aylar ve yıllar geçti sen hala benimlesin. Nasıl benim kahrımı çekiyorsun hala anlamış değilim. Seninle hep ilklerim oldu benim. Hayatıma girdiğinden beri çok şeylerin değiştiğimin farkındayım. iyi ki benimlesin. Benimle kal...
Bu acıyla, iç burkuntusuyla, boğazımda düğümlenen hıçkırıklarla, gözümdeki yaşla, burnumdaki sızıyla, kesilen nefesimle, aklımdaki senle bir ömür nasıl yaşarım bilmiyorum. Seni hala çok seviyorum. Sana alamadığım kucak dolusu beyaz bahar kokulu papatyalar kadar seviyorum.
Sen gittiğinden beri başkasını sevemeyen..
Mekanın şiir olsun sevgilim. demektir.
Nerden bilirdim, sevenler ağlarmış.
görsel
Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim. Bir kere çavuş olduktan sonra bir daha amelelik yapamayan zavallı köylüye dönerim. Beni uyandır.
Demek istedim fakat Oğuz Atay yerime bunları kitabında söylemiş. yetmemiş ismini Tutunamayanlar koymuş. Hayatımın sonucunu bir kitaba isim yapmış içerisinde de özet geçmiş neler yaşadığımı, neler hissettiğimi. Duygularımız, cümlelerimiz kitaba konu olmuş biz yinede Tutunamamışız.
Çok yorgunum sevgilim ve ağrılar. .
ona söylerim niye buraya yazayım ki.
Sevgilim bu dünyanın haksız düzenini bitirmek için seni öpmem yeterli mi?
Dünya çok acımasız ve ölümü anlamlı kılan çok şey var. Bugün bir baba intihar etti ve bundan daha önemli ne var sevgili?
(img:#2220589)
Buse O nasıl beddua ya, düşman başına. Ben bir kötü oldum şimdi.

"Müstakbel sevgilim, gel bul beni ben üşeniyorum seni bulmaya" diyeyim bari. Bunu yazarken bile üşendim aslında, çok üşengeç biriyimdir evet.
görsel
gelirken kıvırcıkla yeşil soğan al sana zahmet.