bugün

hayata dikkat et.
bil ki
unutursam ben seni
unutursan sen beni
unutur mu bu ask bizi?
hep hatırlar... * *
ulan ne iş be . bak artık umrumda değilsin . yani umrumdasında öyle değil. ha başarı diliyormuyum evet diliyorum. eski tempona geri dönmüş oldun . işini filan da bırakıp hayattan kopu verip arabesk takılma . bundan böyle dürüst ol . benden yana helal olsun . kendine iyi bakmanı isterim.
dahası mutlu olmak için çaba göstermeni. elindeki ile yetin. yani aza kanaat etmeyen çoğu hiç bulamaz lafını da kulağına küpe et. buda son söz olurken tavsiyemde olmuş oldu. hadi bana eyvalah . allaha emenet ol.
en son söz:
(beni merak etme . ne varmış onda biz neler gördük buda acı mı be vız gelir tırs gider . hatta gitti bile.)
sen kaybettin...
görünme bana.
-sakın beni aklından bile geçirme.
-gorme beni gormeyeyim seni. bu durumda sevgili eski sifatinida edinmis bulunmakta.
git artik.
gereksiz sözdür.. sessiz sedasız gitmek en büyük erdemdir sanırım. sırf içinde ukte kalmasın diye hissetmediklerini söylemek Allah belanı versin gibi, düzenbazca geliyor. yaşadıklarına ihanetmiş gibi. sessizce gitmek gerekir belki gittiğini bile hissettirmeyecek şekilde. ama insanoğlu işte herkes aynı bir yerde. bir şeyi gözüne soka soka yapmadan duramıyoruz. gidiyorum aq işte son lafı ben soktum otur agla acı çek inekler gibi böğür diyen iç sesimize hakim olamıyoruz ne yazık...

(bkz: ben bugun bunu gördüm)
basin gol ayagin pinar olsun.
bana uzak allaha yakın ol.
ben guzele guzel demem guzel benım olmadıkca,
guzellıgın on para etmez bu bende kı sevda olmadıkca...
Sana çok bağlıydım
Ama bağımlı değildim...

Sahibin değildim sadece sevgilindim...
" şuan ellerimi son kez tuttuğunun avuçlarımı son kez ısıttığının dudaklarımı son kez ıslattığının farkındasın değilmi? "

edit:ben yazdığımda baya bir entry vardı ama ne hikmetse bana kaldı *

edit2:vay anasını baya dediysem bu kadar değildi. bu 155 entry nerden çıktı lem.neyse efenim.
"Karalar bağlamadın; beni anlayamazsın

O kalp sende oldukça gülüm, ağlayamazsın"
"Kopacak sanıyorsun bu ip ince yerinden

Bu ipin her çizgisi yaralı bir dev gibi

inecek sanıyorsun bu bayrak gönderinden

Bu sevda tükenecek sönen bir alev gibi "
- bi siktir git !!!!!!!!!!!!!!!!!!
- o kapı öyle çarpılmaz böyle çarpılır.
(bkz: beni benden alırsan seni sana bırakmam)
beni affet, kaybetmek için erken sevmek için çok geç.
you were my everything. bilmeyenler için sen benim her şeyimdin demek.

(bkz: sevgilinin you are my everything demesi)
bana öğretilen aşk bu değildi..
ve sana verdiklerim bu kadar basit değildi..
'cefanı ben çektim sefanı başkası sürsün '
nefes aldığım süre seninim!
(bkz: elveda)
güncel Önemli Başlıklar