bugün

düşülecek durumların en acılarından biri. sevgiliniz olan kişiye aramak istiyorum diye mesaj atıp izin aldıktan sonra arayıp sesini duymak insan içinden ben böyle aşkın ızdırabını desede dışından en fazla iki damla yaş süzülür çünkü o mesaj gelmez gelir belki de ...
bu mesajı yollayan kişiliğin sevgili olma potansiyeli ya da sahiplenme duygusu henüz gelişmemiş olmasından kaynaklanabilir bir durum sözkonusu olması gerekir .ya da ortada kıvamında bir ilişki yoktur.
nedir bu durum şimdi yeni başlamış çiftler kurmu yapıyor birbirlerine yada bak işte 'benimkisi çok anlayışlı hep aramadan önce mesaj atar' deyip çevresindekilerine hava atmak mıdır?

canın konuşmak mı istedi, sesini mi duymak istedi, arayıp konuşacaksın hatta telefon uzun uzun çalıyor geç cevap veriyorsa fırça bile atıcaksın.
ortada sakıncalı bir durum yoksa, sevgili denilemeyecek insana mesaj atmaktır. insanlar, yalnızlıktan kurtulmak için sevgiye ihtiyaç duyarlar. böyle saçmalık olmaz. oldu olacak dilekçe yazalım.

yüce sevgili makamına,

sabah uyanmış olup, seni özlemiş durumdayım. bu sebeple, seni arama arzusundayım. bilginize arz ederek, gereğinin yapılmasını talep ederim.
Ucuncu ihtimal de faturasinin kabarik gelmesini istemiyordur sevgilisinin bu mesaji okuyunca onu arayacagini biliyordur.

edit: sonrasinda sevgilisi o mesaji gorunce aramaz beni arayabilirsin diye mesaj ceker. bir iki bir iki arar, bakar seni arayabilirmiyim diye mesajlara beni arayabilirsin diye mesaj olarak cevap geliyor kontorum yok beni ararmisin yazar mesajlara***
"sevgiliye sana mesaj atabilir miyim diye aramak" 'tan daha mantıklı olan davranış.

(bkz: sevgiliye seni arayabilirmiyim diye mail atmak)
(bkz: sevgiliye seni arayabilirmiyim diye msn den yazmak)
-Seni arıyabilir miyim, müsait misin?
+Neden?
-Sesini duymak istiyorum?
+Duyunca noluyo eline ne geçiyor?
-Aşkım neden böyle terssin anlamıyorum ne kötülük var bunda
+Bir de utanmadan hem terssin hemde kötüsün diyorsun
-Ben öyle bir şey demedim hatta seni aramak istediğimi de unut ayrıca sen kimsin rahatsız ediyorsun beni
+Demek şimdi böyle oldu unutulduk işin bitti mi bas tekmeyi gitsin
-işe başlamamıştık ama senin dediğin gibi olsun yokol tozol kaybol defollll.
(bkz: femdom)
gayet normaldir sevgili müsait olmadığında atılan mesajdır kimse farklı arayışlar çıkarmayın.
iki abisi olan bi kizla sevgili olmaktir ama en sempatigi ariyorum!! Demektir.