1. 1.
    beklenen öneriler.

kıyafet değil takı ve benzeri beden sorunu olmayan şeyler söylenirse sevinirim.
    1 -1 ... telefoncu ekrem
  2. 2.
    Sivri biber. Henüz 200 tl'ye ulaşmadı.
    8 -2 ... ultraviyole
  3. 3.
    dronealmanı tavsiye ederim.
    ... taydem
  4. 4.
    Güzel biberli, soğanlı bir menemen malzemesi alınabilir.
    1 ... beyaz baretli mehmet aga
  5. 5.
    https://maks.nvi.gov.tr/
    ... serdarsl06
  6. 6.
    Yargıcı üzerinden takı alınabilir. Yargıcı iyidir. Altıncı cadde.com güzel duvar ürünleri satar. Pano, saat ya da tablo alınabilir. Yatağının yanına abajur alınabilir. Ben bir çay fincanına 100 liradan fazla veririm deniyorsa beymen ürünleri çok güzeldir. Bunları sadece çay fincanı olarak görmemek gerekiyor, sanat eseri biriktirir gibi bu ürünlerden toplayanlar var. Haklılar.

Ortaya kendisi bir şeyler çıkarmayı seviyorsa 3 boyutlu puzzle bence son derece iyi bir hediye olur. Yeni başlayanlar için çok ucuza, hiç olmazsa ay dedeyi inceleyecek teleskop alınabilir. Bana alın mesela. Toplanın hep beraber bana jüpiteri alın.
    3 ... parmak maymun civcivi
  7. 7.
    parayı direkt ona vermektir. gıcır gıcır 200 lüğü verince gözleri boncuk boncuk olur. belki söyleyemediği ihtiyacı vardır gider onu alır negzel.
    8 -2 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    200 tl'ye yemek yenilmezken nasıl bir hediye alınacağı merak konusudur.
    1 -2 ... stairway leading to hell
  9. 9.
    Sakın para vereyim deme rezil olursun hiç bir zaman sevgiliye para verilmez zaten versen de kabul etmez. Bazen en ufak para etmeyen şeyler bile karsindaki insanı mutlu edebilir bu da sana ufak bir ipucu olsun.
    1 -1 ... desifreleyici
  10. 10.
    Kalıcı bir hediye alın ve onun için anlamı ve değerı olan bir hediyeye yönelin. Neti sever neye tutkulu dur bile şeyler baz alın.
    1 ... duygusuz adam