bugün

alternatif bir hediye verme biçimidir. sevgiliniz sizden tek taş beklerken, siz ona nefis köy turşusu dolu bidon hediye edersiniz.
sevgilinizin zevklerinden çok sağlığını, mutluluğunu düşünen sempatik bir erkeksinizdir. reaksiyon güzelse sonraki aşamada sepet sepet köy yumurtası da verirseniz hediye olarak, unutulmazsınız. turşu başınıza geçirilirse en yakın kuyumcuya gidiniz ya da yeni sevgili bulunuz.
(bkz: organik yiyecekler)
veyahut bir teneke peynir götürmek gibidir. * * *
hamile ve aş eriyorsa hediye olarak olmasa da eylem olarak olabilecek durum. sonuçta hamile kadının organik şeyler yemesi gerekir.
en samimi hareketlerden biridir. belli ki kişinin gönlünden kopmuştur o turşu.
oyuncak ayı almasındansa yenilebilir bişey alması daha iyidir.***
samimidir.
(bkz: erkeğin kalbine giden yol midesinden geçen tabire uygundur)
Sevgiliyi organik beslemektir.
kendi ellerinizle doldurduğunuz turşu bidonlarını köyden sevgiliniz için getiriyorsanız kış aylarını zımba gibi geçirsin diye düşünüyordur.
Cok kral harekettir insallah aci biber tursusudur.
Sevgili korona olmasın diyedir.

Kıymetimi bil aq.
nerdeeee...
Çoğu kız benim gibi düşünen erkekleri keko olarak görsede bu muhteşem bi harekettir. Hem bence sevgiliye turşu hediye etmek daha samimi. Sırf sevgilin seviyor diye, yüzlerce kilometre uzakta olan köyünden ona özel turşu getirtmek çok güzel.
Alıç turşuna bi yüzük kondururum ama (bkz: cinsiyet temelli sorunlar)
Eski erkek arkadaşımı özlemem annesinin yaptığı turşuyu özlediğim kadar.
Üniversitede sevgilisinin annesinden ev arkadaşıma baklava, salça, biber vs gibi hediyeler gelirdi. Şanşa bak diyip Içten içe özenirdim bu duruma neyseki bana da annem gönderiyordu, canım anam.
güncel Önemli Başlıklar