bugün

anti-depresan.
alışkanlık haline getirilmesi gereken mesajlar.
günaydın. sana dünyanın tüm kır çiçeklerini vermek isterim ama veremem ki. *
aşkım yine geç kaldın işten atılcan hadi ama aloooo *
" kalk ulen ! " * * * * * *
"geceleri uzaklardan cığlık oluyor sesim,
denizden cıkan yosun kokusundan bile keskin sana olan özlemim,
her sabah seninle aranıyor gözlerim,
günaydın herseyim!" *
Yaşanmıştır..

Mechinan 'dan ilk mesaj

-Senin yüzünden işe geç kaldım hani kalkıp beni uyandıracaktın. insan bi arar, ben meşgule düşürsem bile yine arar.

+Günaydın!!

-... ee şey günaydın *
alışkanlık yaratabilecek güne gülümseyerek başlamak için en güzel yol. her sabah olursa tadından yenmez. * *
pazartesileri bile çekilebilir kılan mesajlardır. genelde "günaydın sevgilim","hadi uyan uykucu sevgilim" "tembel sevgilim"..falan gibi dolambaçlı laflar olmasa da sizi mutlu etmeye yeter.
güne başlarken mutlu etmek ve mutlu olmak adına çekilen temenni mesajlarıdır.
- günaydın güneşim.
+ sana da!
- günün güzel geçsin bebeğim.
+ senin de!
-dünyadaki cennetim.
+ sen de..
bir zaman sonra azalınca daha değerlenen mesajlardır.
(bkz: günaydın sevgilim)

şebo'nun mesajı da böyle oluyor..
yapmamak lazım zira ilişkinin ilerleyen evrelerinde karşı tarafa "sen çok değiştin eskiden her sabah günaydın mesajı atardın" deme gücü verirsiniz bu da adamın ağzına sıçar.
tek taraftan sürekli gönderilip, karşılığı alınamayınca hafif kırgınlığa yol açar.
(bkz: sevgiliye kırılmak)
- günaydın meleğim. ben birazdan geliyorum öğle yemeğini hemen hazırlarım tamam mı aşkım?
- içinden ( ..na goduumun tosbası öğleye kadar yatıyo bıktım şerefsizim).
(bkz: good morning sweaty)
(bkz: good morning vietnam)
güneş her sabah yeniden doğar, bir de sen gülümsediğinde...
günaydın güzellik !
dün gece yaptığımı yapmak da güzel olabilir. o yataktayken uykunuz olmadığı için kalkıp bir mektup yazabilirsiniz. sonra o mektubu sabah giyeceği pantolona koyup bir de ekmek arası kahvaltılık bir şeyler ayarlarsanız gözleri doluyor sizi sabah öpücüklere boğuyor. mutlu oluyor insan. analog dünya daha duygulu.
günaydın yavru kuşum.
misk-i amber kokun hala burnumda!
şelale gibi saçların, çimen gözlerin ise beynimde..
seni herşeyden çok seviyorum!!..*
ayrıca gerekli symbian programı telefona kurulduktan sonra mesajlar hazırlanır ve gönderim saati 9.00a ayarlanır ardından karışık olarak otomatik mesajlar saat tam 9.00da her sabah gider.
eğer sevgili uyumuşsa, onu sabah bulutların üstündeymişçesine mutlu uyandırmak için geceden gönderilecek mesaj da güzel olacaktır.

konuşamadık bu gece,
yine bana özlem hediye

ama merak etme.
selam eyledim, esen melteme;
saçlarını yalarken hafifçe
uyandırsın seni diye.

(bkz: ben bu şiiri sana yazdım)
özür dilerim bebeğim valla uyurken telefonun şarjı bitmiş... günaydın bu arada.
sevgili sürekli lost izlememden rahatsız olmuştur ve bi yerlerden bulup o da başlamıştır seyretmeye, hem de abartarak sabahlara kadar. sawyer düşkünlüğümü bilen sevgilinin sabah mesajı;

-mınakoyayım böyle dünyanın emi, adamın omuzları düşük bi kere... bel üstünden de yağlar fışkırıyo... sen zevksizsin zaten... neyse günaydın *
iyi ki bugün de doğdun günışığım. Her gün doğ böyle hayatıma. Bulutlar üzerini örtmek ve gölgelemek isterse, beni düşün. Rüzgar olur gelirim sana.
uyandığınız zaman:
- aşkım güneşin uyandı, günaydın..*