1. 1.
  kıskançlığı artık abartmışta abartmış bir bireyin bu kişi ister erkek olsun ister bayan. aşırı şekilde belli etme yöntemidir. facebookta çok arkadaşı var ise ve onlardan bile kıskanıyorsa söylenecek cümledir. o hesap kapansın tamam mı diye. etrafta çok duyulmuştur bu tür sözler. aradan fazla vakit geçmeden kişiler ayrıldıktan sonra tekrar o hesap açılır.
  4 -1 ... thug life nigga
 2. 2.
  biri diğerinden farklı ve güven veriyorsa, diğerinin bunu çekememe durumudur. Ee bunun içinde kullanılan en genel cümle ; 'hayatım gel ikimizde kapayalım facebook hesaplarımızı bunun yüzünden kavga etmekten çok sıkıldım artık.' dır.
  4 ... good bye blue sky
 3. 3.
  çok kıskanç sevgililerin yapacağı eylemdir.

  lakin ne gerek var şifresini isteyin. eski sevgililerinden ekleyen, mesaj atan yada asılan olursa direk müdahale edebilirsiniz. eğer sevgilinize çok güveniyorsanız böyle şeylere gerek yok tabiki...
  1 -1 ... nebee
 4. 4.
  (bkz: facebook hesabı varsa sevgilim olamaz zaten) .
  2 -1 ... selaminc
 5. 5.
  denemeye gerek yok, isteyince yeniden açacaktır. kendinizi daha değersiz görmenize neden olur.
  ... baklava calan cocuk
 6. 6.
  eğer ki hesabı kapattıran sevgili kişinin facebook hesabı varsa ve kız kişi bunu bile bile olaya göz yumuyorsa; çok pis laflar hazırlatacak türden karaktersiz kişi eylemidir.
  1 ... ancnss
 7. 7.
  kendine güveni olmayan bireyin karşı cinsi bu şekilde kontrol edebilme çabasıdır (kıskançlığın alt elamanıdır).kesinlikle bir koruma eylemi de değildir.
  ... hhhh
 8. 8.
  özgüven eksikliği duyan sevgilinin sevgilisine yaptıracağı bir harekettir. ha tabi eğer sevgili de bunu yapıyorsa ona da yazıklar olsundur.
  ... suc benim mi yani
 9. 9.
  elin kızı ne diye bakıyor benim sevgilime durumunun hududunu aşıp faaliyete geçirilmesi için kullanılan tekniklerden biridir.
  ... miss jackal
 10. 10.
  bir de bunların 'profil resmini sakın değiştirme, ikimizin resmi olsun sadece' diyenleri var. *
  1 ... littlewitch