bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gerekli malzemeler : - 6 ya da daha fazla çocuk.
  - onları kordine edicek 2 3 tane yetişkin piç.
  - güzel aşk mektupları ( bu mektuplar için bana mesaj atın )

  önce kıza buluşmak için mesaj atıcaksın. sonra kız geldiğinde 6 çocuktan önce birini yollayacaksın kızın yanına ama kız görmeyecek seni.

  çocuk kıza mektup vericek mektupta güzel sözler yazacak sonunda da yukarı, sağa, sola git (artık konumu nasılsa sen ayarlıycaksın) yazacak.

  böylece kız 2. 3. 4. mektupları alıcak ( bu sayıyı siz belirliyceksiniz ) süreklide yürümeye devam edicek.

  son muktupta artık kız senin yanına doğru geliyor olacak ve o sırada elinde 3 tane mektup olucak o mektubun içinde kızla senin aranda olan şeylerin bir özeti olacak. bu esnada kızla tek kelime konuşmayacaksın.

  elinde kalan son mektubu verdiğinde kız senin çıkma teklifini kabul etmiş olacak çünkü hiçbir kız buna dayanamaz.

  artık gazlı bezle seni seviyorum yazmak iş değil özgün fikirler gerekli. kız eğer odun değilse sizinle kesin çıkacaktır. yok ben odunum diyorsanız bunu yapın o zaman da sizle çıkacaktır.

  not: - bunu sadece çıkma teklifi için değil süpriz yapmak içinde kullanabilirsiniz.
  - çocuklar kız çocuğu olursa daha romantik bir hava olacaktır.
  - çocukların elindeki mektupların ve sizin elinizde ki mektupların içeriği için bana mesaj atabilirsiniz. burda yazamıyorum çünkü kız ile konumunuzu bilmem gerek.
  2 -5 ... esanchez
 2. 2.
  sevgiliye çıkma teklifi de ne ola ki? yeni nesil arasında çokça kullanılan bu "çıkma" lafı, zaten, bir bayanla sevgili olma, arkadaşlık kurma anlamına gelmiyor mu? e öyleyse zaten sevgilin olan bir bayana, neyi, niye teklif ediyorsun? nasıl bir ruh hali içerisindesin ey yazar?
  3 -1 ... hypercube
 3. 3.
  (bkz: öyle bir teklifi ninem bile kabul etmez)

  bir kere kızlar başkalarını araya sokanlardan hiç hoşlanmaz. bunu çoğu kişi bilir ya da deneyerek öğrenmiş olur.
  2 ... samanta
 4. 4.
  elinizde bi yerlerde bir kaç kez kesişmiş olduğunuz bir hatun mevcutsa başarıyla sonuçlanabileek bir metod da benden gelsin bakalım.

  sık sık görebildiğiniz, en azından düzenli olarak görebildiğiniz biri olursa eylemlerinizi daha planlı yapabilirsiiz. hatunu tanımaz etmezsiniz ama bi şekilde gördüğünüz birisi var diyelim. mesela üni de bir kaç kez gördüğünüz bir hatun olsun ve okulda kampuste ne bileyim kafede ara sıra karşınıza çıkmakta. sapı olmadıgını öğrendikten sonra eyleme geçin.kendinizi iyi hissetiginiz bir anda karşısına dikilin. yolda yürüyorsunuz, kesinlikle yüzüne bakmıyorsunuz, tam yanından geçerken önüne dikilin. şaşkınlığını üzerinden atar atmaz hatun kişi, kendinizden emin bir şekilde şu sözleri edip ortamdan kaçın. "tanışmıyoruz ama tanışacağız" kendine güvenme sınırını sakın aşmayın, fazla götü kalkık duruma düşmeyecek kadar güvenle konuşun.

  ikinci gün ya da ikinci karşılaşma. bu sefer tam yanından geçerken hafif kafanızı ona çevirip adınızı söyleyin.

  üçüncü, dördüncü, beşinci karşılaşma devam edin. size ait şeylerden bahsedin, sizi tanıtacak. ne bileyim yaş olur, öğrenciyseniz geldiginiz yer olabilir, bir kaç sıfatınız olur, size ait biraz geyik, biraz çocukca tek kelimelik sizi tanıtabilecek kelimeleri, ruhuna uygun davranarak dile getirin. tanışma faslını bu şekilde günlere yayın. ya size bi yerde dur deyip işi kısadan bağlayacaktır, ya da yüz vermeyeceğini belirtecek bir şeyler yapacaktır, ya da direk siktiri çekecektir. mesela yüz vermedi ama çok sertte çıkmadı diyelim. ertesi karşılaşma da inatçı oldugunuzu belirtecek "biraz inatçı" gibi bi sıfat hoş olabilir.

  bu şekilde muhabbet bi yere bağlanana kadar devam edin. yalnız tüm bunların çocukluk oldugunu unutmayın ve o çocuk ruha uygun hareket edin. ne bileyim kızın tepkisini anlayamadıgınız bi günden sonra ki karşılaşmada kafanızın karışık oldugunu belirtmek için "kafası karışık" derken mesela hafif kafanızı eğip saçlarınızı karıştırın. e az biraz oyunculuk lazım tabi kız tavlamaya çalışıyoruz burada.

  baktınız işin sonu gelmiyor. uzadı mevzu. direk sona bağlayın. alternatif güzel bir kaç sonlarımız var tabi elimizde ama onlar bize kalsın * taktik aşağı yukarı bellidir, gerisi hayal gücüne, kendini ne kadar tanıdıgına ve kızın neleri sevebileceğine dair tahminlere kalmıştır.
  -1 ... oldukca yabanci