bugün

Rezilliğin en üst boyutlarından biri olacağı kesindir.
erkeğe daha çok yakışır bu. kız arkadaşımın başına gelmişti. uzun zaman gözümün önünden gitmedi o düşüş.
Kahkaya katılıp sempatik olmakla, ben gülüyormuyum tiribine girerek soğuk bir hava yaratmak arasında tercih gerektirir.
sevgiliye koşarken pantolonun düşmesinden daha iyi olan durumdur.
oturur onu o düştüğü yerden kaldırır elini yüzünü öperim valla. öylesini bulun bir ömür yaşayın. sevilir lan öylesi, yemişim rezilliğini uğrunuza birisi yerlere düşmüş daha ne olsun, bu kişi sizseniz eğer karşı taraftan böyle de bir hareket gelirse yine sevinilir. sevmek aga sevmek bir başka.
sevgili karşısında yapılabilinecek en büyük rezilliktir.
beterin beteri vardır. şükretmek lazım. sevgilinin yanında boka basıp akabinde kayıp düşmek. düşman başına dostlar.
(bkz: hüsniye ben koşarken de seni seviyorum).
filmlerde olmayan olaydır. gerçek yaşamın ise vazgeçilmez parçasıdır.
böyle bi düşündüm de, o olayı olurken görsem gülmek yerine hüzünlenirim. belki gözlerim dolar.
rezil olmaktır. o an için yok olmak istenir. fekat mümkün değildir. el ele tutuşup selena da gelse razıdır o derece vahimdir.
Düşen erkekse hiç bozuntuya vermeden kalkar, taşa takıldım der. Bayan ise düştüğü yerde ya kahkaha krizine girer yada ağlar.
sevgiliye doğru koşmak nasıl bir açlığın sonucudur diye sordurur.
sevgiliye koşmanın anlamsız olduğunu düştükten sonra farketmemize neden olan durumdur.
sevgiliye bağlıdır. uzun süreli ilişkiyse gülünür eğlenilir fakat resmiyetin fazla olduğu ilk buluşmalarda gerçekleşirse sıçtınız demektir.
Oh canıma değsin.
sevgilinizin ciddi ciddi var olduğunu veya şizofren olduğunuzu gösterir.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
2015 Haziran. Yer Atatürk Havalimanı. Sırtımda koca bir çanta bir elimde bavul, diğerinde torbalar türk usulü iniş yaptım. kız arkadaşımı 5 ay görmedim ve beni karşılamaya gelecek. çıkışta büyük kalabalık var, onu gördüm. elimde bavulu süre süre bastım deparı o da bana koştu. üzerime zıpladı o momentumla ben dengemi sağlayamadım onun üzerine kapaklandım. klasik arkadan biz düşerken 'aaayyy!' diye bağıranlar oldu.

tutamadım ya la kızı.
iki tarafta gulumseyebiliyor ve ayaktaki duseni kaldirip sariliyor ustunu basini yaralandimi diye kontrol ediyorsa guzel bir olaydir.

ayaktaki dusene arkasini dönüp gizli gizli kişniyorsa kovalayin gitsin lan..
Ben düşersem onun da düşme taklidi yapıp benim yanıma yuvarlanması lazım (Herif topsa demek ki) *

O düşerse yarılırım gülmekten o ayrı. *