bugün

ilk defa bomba tatlısı dendiğini görüyorum. Arkadaşım uçağa binerken şey demişti hatta görevliye: "çantamda bomba var ama sorun olmaz di mi?" (Bu, devamını sonra anlatacağım bir anı)

Neyse konuya gelirsek sakın sevgilinize bomba ısmarlamayın. Six pack mi sevmiyorsunuz, sevgilinizi mi?
(bkz: sevgiliye kerhane tatlisi ismarlamak)
Ben yedim hala da yiyorum. Her defasında boğulmaktan kendimi alamıyorum. Arkadaş resmen çikolata patlaması yaşıyorsunuz.
En güzeli, izmir’de Kıbrısşehitleri Caddesi’nin teee en sonunda(sevinç pastanesi değil de liman yönündeki en sonunda zaten sevincin orası başı olur ama kime neye göre kıçı başı neyse konu saptı) Çelebi’de bulunur. Sonrasında Acarlar da yapmaya başladı. Acarlar atom diyordu ilk çıkardığında hamuru daha kalın olduğundan Çelebi’ninki kadar güzel değildir. Sonra herkes yapmaya başladı tabii.

Daldırıp atom bombası alabilir miyim dediğim de tatlıdır kendisi. Kafa mı kaldı be.
Fantezilerim arasındadır.
Bomba ve efsane yemek icin suan bi cok seyden vazgecerdim. Ah celebi ah.
Kanka ben bunu evde yapıp kendi kendime yiyorum.
Ismarlanması gereken bir tatlı varsa o da kaymaklı şöbiyettir, fıstık sarmadır, künefedir.
2 saat önce reflünün çoşup mide yanması ile son bulacak hadise iğrenç ya iğrenç.
güncel Önemli Başlıklar