bugün

Modernizasyonun dibine vurmuş ve kızlar tarafından her ne kadar " ay arkadaşlarıma karışmamalı yani " diye tanımlanan ama kıskanmadığı düşünüldüğü için bir süre sonra " bu da erkek mi be" yorumunu kız ortamlarında yiyecek olan başarılı olduğunu sanan başarıısızlık örneği arkadaştır.
sevgili erkekse çok saçmadır -ne biliyim atıyorum ki askere gitti-
komutan: "ben komutanınız mehmet koşaner! asker! senin adın ne?"
asker: "bi dakka sevgilimden izin alıp geliyorum..."
komutan: "!'^+%&/()"

sevgili kızsa daha da saçmadır.
yokluğumda zorluk çekme anlamına gelebilir. kötüye yormayın.
(bkz: zarf atmak)

yemeyin, yedirmeyin bu hareketleri..
sözün bittiği andır. diyen kişi bir süre gözlem altında tutulup hal ve hareketleri izlenmelidir.
(bkz: godoş)
şerefsizin önde gidenidir. bunu yapan seviyor zaten olamaz.
hakkında girilen entryleri okuyunca tanışmak kelimesinin anlamını bilmediğimi farkettiğim ve anlaşılan o ki "boyu posu devrilesicedir." demezsem taşlanacağım hadise olsa gerektir, herhalde, sanırsam.
Medeni değil aşşalıkca bir davranıştır.Bunu demek yerine içindeki duyguları açık açık anlatabilirsin arkadaşım he yok bi de ciddi ciddi dediysen değişen bişi olmayacak terk edildin!
mezhebi geniş insan söylemidir.
kendiside baska kizlarla 'tanistigi' icin denmistir.
sevgili erkekse sorun oluşturmayacak izindir.
- aşkım başka erkeklerle tanışabilirsin.
+ neclacım?
- necmicim sonuçta arkadaşlarının hepsi askere gitti sende yalnız kaldın git başka erkeklerle tanış yani.
sevdiği adamın erkek arkadaşları ile de zaman geçirmesi gerektiğini düşünen kadının iyi niyetli söylemidir.
(bkz: gavatlıkta sınır tanımıyor)
bunu diyen kişi bayansa sorun yoktur.
kişinin, godoşun bayraklısı olduğunu gösteren eylem.
Gayet medeni bir harekettir.
işverenin işçisine, "başka şirketlerle görüşebilirsin istersen," demesinden farksızdır.
karşısındaki kişiyi sevmediğini gösteren erkeğin yapacağı harekettir. bu lafı söyledikten sonra, sevdiceğin sevecen olmasını beklemek büyük bir hatadır.
güncel Önemli Başlıklar