bugün

Yokluğumda hoş anlar yaşayabilmesi için.
görsel
Her zaman kol saati almışımdır. Şu saatten sonra benle geçirdiğin her süre değerli diye ima etmişimdir. Anlayan olmamıştır. Mallık akıyor aq.
Bir kutu göndermiştim içinde kendisinin fotoğrafı olan çerçeve ama ne çerçeve bir bileklik ve en sevdiğim şiir kitabı. Vay be ne salakmışız. Evet.
ben öyle çok hediye seven biri değilimdir. maddi şeyler almam da verilmesini de sevmem. lakin bir gün mecbur kaldığımız bir yerde hanım kişi çoraba ihtiyaç duydu. ben de gittim en yakın yerden üç beş kuruşa bildiğin mor bi çorap aldım kıza. gayet zevksiz, ggayet hiçbir şeye yakışmayacak bi çoraptı. bi kere giy at yani. o gün kurtardı o çorap bizi.

sonra baktım kız hususi o çorabı giyiyor. giydikçe de mutlu oluyor. resmen efendisi dobby e çorap verdi dobby artık özgür durumu.

ilişkimiz boka sarınca çok yüzüme vuruldu o çorap mevzuu. şu an aklıma geliyor ki acaba poz mu kesiyordu. sanırım gerçekten mutlu da değildi. öyle oynuyordu. yani öyle sanıyordu. bilemiyorum. hepsi bi kendini ikna durumu aslında. senin ona aldığın hediye onun seni sevdiğine daha fazla ikna olmasını sağlayacak. eğer buna ihtiyacınız varsa alın hediye. zaten bu işe yarar bence.