bugün

genelde çiçektir. ilk hediye en küçük olan hediyedir. fakat değeri büyüktür. ilişki ilerledikçe verilen değere göre hediyenin boyu ve değeri büyür.
sonunda da en değerli hediye olan yüzük alınarak sevgililik döneminden evlilik dönemine geçilir. *
sevgiliye alınacak ilk hediyedir.o bir motor tutkunuydu , aylar önce evin yakınındaki dükkanı dolaşırken görmüştüm hint yapımı ahşap motorları , ilk hediyem bu oldu.sonrasında , bugun , artık o yoktu.
ilk izlenim çok önemlidir. iki taraf ta bu anı hiç unutmayacaktır. alınan eğer çiçek ise süsüne çok dikkat edilmelidir. canlıysa dikenlerinden bizzat arındırılmalıdır. bu emeklerin karşılığı gülen bir yüz veya sıcak bir sarılma olarak fazlasıyla alınacaktır.
Bir demet maydanoz. Kendisi hayvanoglu hayvandir da...
fark etmez. ne alsan beğenmeyecektir. en güzel hediye senin almadığın hediyedir. kasmayın...
kadınlara zarif bir bileklik yada kolye olur, erkeklere de gömlek al gitsin yeeaa onlara hediye bulması zor.
Hediye almayın gidiyorlar..
seviyorsa şiir kitabıdır.
klasikçiler için parfüm ve kişinin marka gördüğü bi dükkandan kıyafet almakla sonuçlanır.
benim için ise bi şişe smirnofftur. kıyafet alınmasını istemem açıkçası, beden renk sorunu sebebi ile sevmem.
ya da kitap alınabilir 3-5 tane ona da tavım.
ya da saat, yaka iğnesi, kolye bileklik takmayı sevdiğim için çok kalın olmayacak bi kolye ya da bileklik olabilir.
ya da kızım sen o parayı bana ver siktir et ben alırım kendime ya.
Digitürk. Başka bir şey aklıma gelmiyor.
Tamtur.
Erkekse saat arkasina ozel bir yaziyla. Bayan ise cicek ve ayakkabi.
kolye olabilir.

yardımlarını bekliyorum. Lütfen.
Adet yerini bulsun diye ped alın, ilişkiye güzel bir başlangıç yapın.
20-30 liralık gümüş kolyedir. pazarlık yapmayı unutmayın.