bugün

Bence bana kek yapsin yeter. Para verilen bir seyden cok daha mutlu eder.
Anıları saklamak.Hiç unutmam.Ev arkadaşımın sevgilisi ilk yedikleri yemeğin fişini ilk sinema biletini falan saklayıp yıl dönümlerinde göstermişti.Ben bile orada mal oldum kaldım.
almayin bence cok deger vermeyin sevgilinize hak ediyo diye de dusunmeyin gun geliyor sana degmezmis bu sevdam diye sarki dinliyorsunuz.
Sevgiliye göre değişir, Hayallerini isteklerini iyi bilmen gerekir.
Hediyeler bir insanı ne kadar iyi tanıdığımızı gösterir. (bkz: Gregory House)
Örn. Sağlık sorunları yüzünden profesyonel voleybolu bırakmak zorunda kalan ve buna çok üzülen arkadaşım için üniversitede amatör voleybol kulübü kurmuştum.
karşındaki kişiyi ne kadar iyi analiz edebildiğinin göstergesidir aslında hediyeler.
hediyenin anlamlısı önemli...kişi için anlamı yüksek olan en güzel hediye o dur..
o na yarın pırlanta yüzük alacağım. umarım çok mutlu olur. Tanrım bana onunla evlilik nasip et.
Eğer zenginseniz bi tektaş ile güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Lakin tam tersiyse bi yemeğe götürülebilir veya bi takı, tişört vb. alınabilir.
Sevgilikitabi.com dan kitap yaptirmistim ben telefonda ciglik atmisti. Kitabi kendiniz tasarliyorsunuz haberiniz olsun.
Bana alacaksanız :

görsel
Eski sevgilime oyuncak bi bebek yapmıştım ellerimle. Kafasına da kestirdiğim saçlarımı ekmiştim. Baya kendime benzetmiştim velhasıl yüzüyle de olsun. Uzaktık o zamanlar, kokum yanında olsun, beni ona hatırlatsın diye düşünmüştüm.

Bence hala da daha dünyadaki en güzel hediye fikridir.

Hepiniz yapın anasına. Ben yaptım bi boka yaramadı. Siz de yapın alın boyunuzun ölçüsünü.
Bisiklet.

Sonra beraber ruzgari yuzumuzde hissetmek.
Beşiktaş forması.
sevgili kişisi bensem:

görsel
Stres çarkı almayın.
onun için yazdığınız şiirlerden oluşan bir defter.
http://goo.gl/fzUdcE
Kendisini .
aranızda esprisi olan bir şey vermek en iyisi bence.

misal, çikolatalı süt seversiniz ikinizde ve zaman zaman çikolata sütüm diye hitap edersiniz birbirinize. gidin, küçük koli çikolatalı süt alın. mis gibi hediye.

yemin ederim sevgilisine saat alan kız görmekten midem bulanıyor artık... hediyenin maddiyatı önemli değil. bilin bunu. yether!
(bkz: dildo)

Edit: ironiktir.
kar kıyamet vaktinin yaklaştığı şu zamanlarda "içlik" on numara hediye olurdu da sevgilim yok ki amk. ben salı pazarına gideyim mesaiden sonra.
ben hep anlamı olan şeylerden yanayımdır. Mesela 1 ay 1 yıl 5 yıl neyse öncesinde bişey üzerine konuşmuşsunuzdur.. onun üzerine bişey olabilir. ya da bişeye ihtiyacı oldugunu bilirsiniz arayıp bulamamıştır alın işe yarasın hiç değilse.
görsel
Cinsel seks.

Biri mutlaka diyecekti.
izmir kızıysa sütyen tanga gibi tek kullanımlık hediyeler almayın.