bugün

sevgilinin hoşuna gidip boynuna sarılarak teşekkür edeceği hediyelerdir.. *
varlığı hediyesidir, varlığın hediyendir.
kime göre neye göre? Mesela ilyas salman'a göre bi kova tezektir. Kova fırlatılınca iki kova getirmeyi düşünmüştür.
sevgilinin en çok ihtiyacı olan cisimdir.
(bkz: yarrak afedersin)

vibratör'dür efendim.
Sevgilinin cinsiyetine göre değişir. Sevgili erkek ise ve siz bayansanız, para harcamadan bu işten rahatlıkla sıyrılabilirsiniz..
(bkz: tanga)
beyaz kocaman bir kutup ayısı.
Jartiyer-tanga-çay bardağı. sonuncusunu neden yazdım bilmiyorum ama ccc combo breaker yapabilirsiniz.
en güzel fotoğrafınızı puzzle şekline getirmek.
onunla yaşadığınız süre boyunca her türlü anıyı bir kutuya koymak.
Okumayı seviyorsa kızımız, lezzetli bir kitap alabilir sevdiceği böyle ilk sayfasına not yazılması unutulmamış.
(bkz: öpücük)

(bkz: yanında olmak)
kendi elinizle yaptığınız şeyler her zaman çok daha iyidir. Not yazarsın, mektup yazarsın o sana kalmış. Bi sevgilim olsa bana şu prison break'te michael'ın yaptığı origamiden yapsın isterdim. Özümde odunluk yok değil ama hoşuma giderdi ne biliyim.
''o benden gitmesin bana en güzel hediyedir bu'' diye tanımlayabileceğim hediye türüdür.
verilecek en güzel hediye kendi emeğinizle yapılan hediyedir.
hiç bir şeyi haketmiyorlar hiç bir şey almayın.
(bkz: kol saati)

günün her anı, her saati onunla olduğunu hissetirmek için güzel bir hediyedir.
(bkz: ayna)
sevgiliye alınan ayna, hayatı boyunca unutamayacağı bir iltifattır.
kedi. sırnaşsın dursun efenim.
hediyenin iyisi kötüsü olmaz, önemli olan düşünmektir mantığına sahip erkeğin * asla bulamayacağı hediyedir.*
çanta. istisnasız. en azından sıkıştıysanız; bir şey düşünmediyseniz, bir çanta alın, içini çikolata ile doldurun verin.
ya da iş yerine çiçek gönderin.. tüm arkadaşlarına 'bak bak benim sevgilim çiçek yolluyor' bakışları atıyor.
das kapital kitabı süper bir hediye olabilir mesela. kafa da ütülemez kitapla uğraşırken.
Yavru bir border collie veya golden terrier. Aşığım ya bu köpekciklere.
görsel