bugün

berbat bir şeydir be sözlük. hayatını düzene sokacak, odanı bile düzelttirecek itici gücü bulamazsın. yalnız anlarında beraber olacak birisi, okşayacak bir saç bulamazsın. her gece yalnız başına uyur yanında sıcaklığını hissedeceğin ve seni seven bir insanın olmamasının eksikliğini yaşarsın. ah be sözlük çok kötü bir şeydir bu.
kafanın rahat olması durumudur. ama insanın kafası pek rahatlığı sevmez.
en büyük mutluluktur.
sinemaya yalnız gitmektir ama sevgilisiz ölmekten daha iyi bir durumdur. bir umut vardır hep, gün gelecek benim de koluma takıp gezeceğim bir sevgilim olacak diye. kötümser insanlar için durum daha karmaşık ve umutsuzdur, depresyon belirtileri gösterirler, etrafa sataşırlar, sinirli olurlar.
dertsiz olmaktir.
mekanlara 5-6 sevgilisiz adam gittiğinizde size mülteciymiş gibi bakmaları, potansiyel abaza olarak görmeleri gibi dezavantajları vardır.
Bazen iyi bazen kötüdür. *
bekarlıktan, özgürlükten sıkılmış biri için derttir. hesap veresi, yemek pişiresi, evde oturası geliyo insanın belli bi süre sonra..
sevgiliz olan için sevgilili olmaktan cok farklı algılanacak durumdur lakin hayat devam etmekte ve hayatı duygusal,seksüel ilişkilere bağlanmamalıdır.
aşksız prens / prenses durumu.
kendini arıyorsan en kestirme yoldur!
hayatın anlamıdır. sevgiliniz olduğunuz zamanları düşünüp önceden ne kadar salak olduğunuzu hatırladığınız zamanlardır ayrıca.
bir yandan iyi bir yandan kötü durumdur. bazen yalnızlık canınızı çok sıkar keşke elini tutup gezebileceğim, öpebileceğim, birşeyler paylaşabileceğim biri olsa dersiniz bazen de ne kadar rahatmış böyle olmak kimseye hesap vermek zorunda değilim, kendi hayatımı istediğim gibi yaşayabiliyorum dersiniz. ama sevgililer iyidir zaten bütün sevgilisizler de sevgili bulmaya çalışmıyor mu efendim. sahip olanlar da kıymetini bilsin.

(bkz: bırak toplumsal mesaj vermeyi) *
bekarlık sultanlıktır sözünü savunanlar için muhteşem bir durumdur.fakat yalnızlıktan bıkmış insanlar için iğrençtir çünkü onlar dertleşebilecekleri,beraber uyuyabilecekleri,ağlayabilecekleri birilerinin varlığını yanlarında hissetmek isterler..
bütün harçlığını pis boğazına harcayabilirsin.. çok hoş. eğer kız arkadaşın varsa ve harçlığını zor yetiştiriyosan . sevdiğin grup albüm çıkartınca alamazsın. hep aynı tshirt'ü giyersin. yenisini almaya para kalmaz. oyun oynarken kız msj atınca cevap yazmak zorunda kaldığından oyuna konsantre olamazsın ! gece 4'e kadar msj yazar ve aynı gecede 10 kez ''pf sıkıldım'' diye mesaj atar..
bütün ilişkiler mi böyle yoksa bana denk gelenler mi böyle bilmiyorum ama. bekarlık özgürlüktür. *
sevgilisiz olabilirsiniz fakat bilin ki ailesiz olan kişiler var evsiz belkide ailesini atasını hiç tanımamış sevgiliyi bırakıp önce etrafa bakmalıyız sevgilisizlikten çok aile , dost önemli bu zamanda.
uzun süreli bir ilişkiden çıktıktan sonra insanı üzen durum. Hayatında hiç sevgilisi olmamış insan ''acaba nasıl bir duygu?'' der ve merak eder sadece, ama sevgilisi olmuş insanlar bu duyguyu hep arar, çünkü güzel şeylerdir öpüşmek, sevişmek, sevildiğini bilmek. Yaşımdan fazla ilişkim oldu, en son ciddi bir ilişki yaşayayım dedim onda da kızın ailesi istemedi beni, hemde o uzun soluklu ilişki paslandırdı beni, kadınlarla nasıl tanışılır unutmuşum lan, birde yorulmuşum iyice, üşeniyorum yeni birileriyle tanışmaktan, hatun kişisi gelsin bulsun beni istiyorum ama yok öyle Dünya. Şantiyeden de hala haber yok, sevgisizliği, asosyalliği, yalnızlığı buram buram hissediyorum bu günlerde.
Sevgisiz olmaktan iyidir.

Rekor beğeni bekliyorum.
Kızlardan çekmiş kimi arkadaşlarıma göre özgürlüktür, rahatlıktır, kız dır dırı çekmemektir. Ha hala kızlarla fingirdeşmeye devam ederler o da ayrı bi değişiklik amk.
Kendini öpüp yalamak..
sevgisiz olmaktir ayni zamanda. ama temiz olmaktir, kafayi toplamak, sakin dusunebilmektir.
alışveriş sitelerinde kadın erkek ayrımı kısmını sadece erkeği işaretlemektir.
tek esprisi budur kişi için, yoksa aynı tas aynı hamamdır.
bir kadına ayakkabı almayı özledim lan ben.
bazen mutluluk bazen mutsuzluktur veren durum.
Bu sekilde x yil yasadim. Herhalde bir x yil daha yasarim dedirten durumdur.
3 yıldır yaşadığım durumdur. arada bir üzüyor ama, aması yok lan işte her daim kötü durum.