bugün

Cinsellik olmayanı boş iştir,direk vakit kaybı hatta baş ağrısıdır.
eğer sekssiz bir hayatsa yaşamayada gerek yok ama seks var sevgili yoksa o çok güzeldir. taş gibi kızların kalçalarından daha güzel bişey yoktur ne sevgilisi.
çok daha iyi, sizi üzecek biri olmuyor en azından.
önemli olan sevgili bulmak değil önemli olan doğru kişiyi bulabilmekte kardeşş.
lise, üniversite hayatımda kızlardan gelen tekliflere rağmen veyahut sosyal medyanın da etkisiyle Dmlerden gelen bir sürü tekliflere rağmen reddederek uyguladığım durum.

Hayatıma sadece güzel gözüktüğünden dolayı kendisi, ailesi veya çevresi sorunlu, sürekli dert tasa veren, hayatındaki kendi sorunlarına seni de çamur gibi çekmeye çalışan, psikolojik terapi almak ve egosunu okşamak için iltifat bekleyen kadınlardan uzak durarak rahat, stressiz bir hayat yaşıyorum.arkadaslarim hep sevgili konularında dert yandığı zaman gülüyorum sadece. Yok trip atıyormuş, yok acaba beni sevmiyor muymuş falan. O ne lan öyle vıcık vıcık basit hayatlar. bulurum sağlam kendi ayağı üzerinde durmasını bilen kendini yamamaya çalışmayan olgun düşünceli hatun, aile ve çevresinin sosyokültürel ve sosyoekonomik durumlarını da gözlemlerim. ciddi bir şekilde ilerleyince de ailesinden isteyip basarım nikahı.

Çok sevgilisi olmuş insanları gözlemleyin bakalım hiçbiri mutlu değil. Yıpranmış ve bitkinleşmişler
gazınız olunca stres olmuyorsunuz. bence güzel.
Hayatı yaşadığını hissetmek

Ama sevgili olunca da nasıl yaşıyormuşum önceden diyorsun.

Mk hepimiz nankörüz.
Benimdir. Rahat mıyım vallahi rahatim lakin arada da olsun mu artık diye de düşünmüyor değilim.
Mal gibi yaşamak.
Gayet guzel. Aksiyonsuz baya takiliyosun falan. Zaten bu saatten sonra icime sinmeyen kizla da seetmem ya. Bence oyle yani. Adim samuel 25 yaşım.
, tasmasız köpeğe benzer. *
hak edılıcek ınsan sımdıkı yalnızlıga degerse beklemek guzeldır.
Sevmeyi ve sevilmeyi tadamamak ve bir yanının eksik kalmasıdır.
Daha önceden sevgilili bir hayatı olmayan insanların sevgilisiz hayatı ve daha önceden bir sevgilisi olup da artık sevgilisi olmayanların sevgilisiz hayatı olmak üzere ikiye ayrılan hayat çeşidi.
Allahsızlık dan iyidir.
Yattiginda dusunecek kimsesi olmamaktir. Kotu bir sey be.
Uzun olunca kasmaya başlayan hayattır. Zall bana sevgili bul kitapsız. Swh.
Yoğurtsuz mantı..
Yaklaşık 15 senedir, her gün hayatımda, çok uzun aralar vermeden bir kişi oldu. Şimdi 3 aydır kimse yok, değişik ama önemli bir dönem. insan kendini buluyor ve de tanıyor. Kısacası, öğrenme süreci denilebilir. Çokta uzamasa fena olmaz ya orası ayrı.
ilk başta rahat olunsa da sonradan ihtiyaç duyulup ah çekilesidir.
eski sevgiliimle aramızın çok bozuk olduğu zamanlarda, hatta belki de ayrılma çanlarının çoktan çalıp geçtiği zamanlarda kabul ediyorum ki düşünüp nasıl olacağını merak ettiğim hayat olmuştur. sanki rahatlayacağımı ve özgürlüğüme kavuşacağımı hissederdim hep. sonunda yalnızım ve özgürlüğüme de kavuştum, bir yıldır falan da bu böyle gidiyor.

ancak şimdi de eski hayatımı arar oldum. eski derken, eski sevgilimle olanı değil, bir sevgilim olduğu zamanları kastediyorum. ee ne demişler, insan sahip olamadığı şeyleri istermiş. bu durum bir yere kadar kısır döngü olarak devam eder. bir yaştan sonra da sabit kalır.
sevgilili hayatın nasıl olduğunu bilmiyorum bu yüzden benim normal halim.evleneceğim kızla sevgili olurum 35-40 yaşına gelince.
sevgilisi olmayan insanın hayatıdır.

Diğer türlüsünü hiç yaşamadığı için bu konuda nasıl hissedilir bilmez. Ancak sevgilisi olmadığı için "sevgilim yok" diyebilir. Bunu söylerken de gayet rahat olabilir. Ancak belli bir yerden sonra, yani çevresindeki herkes çift çift takılmaya başlayınca kafada bazı şimşekler çakar. "Neden sevgilim yok?" Diye dövünmeye başlar.

Bu dövünmeler bir işe yaramaz ve bugüne kadar sevgilisiz yaşayan bir insan sevgilisi olduğu zaman ne yapacağını bilmediği için ilişkiyi de peynir ekmek gibi yer.

Sevgilisiz yaşayan bir insanın evliliği, genelde ailesinin uygun gördüğü bir kişi ile olur. Bu durumda, sevgilisiz yaşam bir anda evli hayata dönüşür. Eşler bu durumu kaldıramaz ve "evli ama sevgisiz hayat"a devam ederler.

Evet, sevgilim yok.
Guzel olduguna dair bu kadar entry göz önüne alındığında, kötü olduğunun itiraf edilmesi zor olan hayattir.
Sevgilili olmaktan daha güzeldir.
güncel Önemli Başlıklar