1. 1.
  sevgilisi olanlardan eksik kalmamak adına varedilen bir sevgili yokluğundan daha kötüdür.

  (bkz: masum olamıyoruz)
  1 ... parantez
 2. 2.
  dünyada bir insanın en ciddi kazanımlarından birinin sevmek ve karşılığında sevilmek olduğunu düşünürsek bildiğin ot gibi yaşama tekabül eden hayattır.
  1 -1 ... roark
 3. 3.
  kalbinin sürekli aynı ritimde atmasıdır.
  5 ... eageans
 4. 4.
  oh ne rahat durumudur.
  3 -2 ... freedom
 5. 5.
  bir süre sonra çekilmez olabilen durumdur.
  2 ... surudenayrilanidealistkuzu
 6. 6.
  günümüz yasam tarzidir.
  1 ... aufwiedersehen
 7. 7.
  erkek için sevgilisiz hayatın güzel tarafları da vardır,

  kimseye ilgi göstermek zaman ayırmak zorunda değilsinizdir.kapris dırdır vıdı vıdı çekmek,kimseyi kıskanmak, sahiplenmek zorunda değilsinizdir.yanlızlık da lükstür. ama mahalle baskısı keyfinizi kaçırır.eksik adam,korkak,hatta gay damgası bile yiyebilirsiniz.kızlar da sevgilisi yok o zaman bunda iş yok der sizi olay lokma görürler çantada keklik olusunuz.
  2 -1 ... ancuez
 8. 8.
  (bkz: bekarlık sultanlıktır) *
  3 ... tool
 9. 9.
  (bkz: damsız hayat) *
  ... jakobenlerin sonuncusu
 10. 10.
  sıkıldığında omzuna yaslanacak birinin olmaması, dans pistinde yalnız kalmak, telefonunun arkadaşların dışında arayan olmayışı, kokusunu içine çekebileceğin birinden haberdar bile olmayışın, güzel sözler ve temennileri amirlerinden ve ailenden duyman,kapris yapabilecek birini her aradığında yanında bulamaman, düşüncelerini ve duygularını sadece iyi dostlarının dinlediği, birinin eline sıkı sıkı sarılamaman, şu ağacın altında beni öpmüştü gibi fantezik cümleleri asla kuramayacağın yavan , yalnız bir hayattır.çekilesi değildir..
  1 ... cuervo del mare