1. 1.
    yoktur net yani bi bok kaybettirmiyor. eskiye olan özlemin azaldıkça yeniye olan ümidin artıyor hatta.bi yerden sonra keşkelerin yerini iyikiler alıveriyor.
    7 -1 ... dj battaniye
  2. 2.
    (bkz: meme yalamak)
    (bkz: vajina yalamak)
    (bkz: karıyı komple yalamak)
    7 -14 ... poncik waffle
  3. 3.
    Olm sen ne zamandır yalnızsın o nası entry?
    3 -1 ... dj battaniye
  4. 4.
    kaybettirdiğinden kastın hollywoodın yarattığı 2 boyutlu sex objesi ise yanlış yoldasın.
    ... s2p61kenaraa
  5. 5.
    kaybettirdiği hiç bir şey yoktur. sevgilim dediğinizle kaybettikleriniz olur yani mutsuz olabilirsiniz de, kaliteli bir yalnızlıkla kazanacağınız daha değerli kazançlar olabilir. kimse, benim sevdiğim biri olmasın demez zaten. o yüzden önce sevmeyi öğrenmek lazım. ondan sonrası kendiliğinden gelir zaten.
    21 -1 ... en asaletli duygularin adami
  6. 6.
    sevgi kavramını ailenizden ve yakın çevrenizden görebiliyorsanız illa sevgiliye gerek yoktur. sevgili olmak çocuk oyuncağı olmamalı. kalpleri birbiri için atan iki insan iseniz o zaman sevgili olun ama asla o insanı hayatınızın merkezine koymayın.
    2 ... muhendis beyefendi
  7. 7.
    Hiç birşey. Hayat aynı akışında. Umudun yerini keder alıyor ama olsun keder de hayatın içinde olan birşey değil mi sonuçta?
    ... spoofer
  8. 8.
    Bigün arkadaşlarla yürüyoruz 3 kişi. Birini sevgilisi aradı o 5-10 adım geri geçti ordan devam etti. 2 dakika sonra öbürünü de sevgilisi aradı o da 10 adım geri gitti. Sik gibi kalmıştım. Evet.
    2 ... baba kreyzi
  9. 9.
    Sevgilin olmayınca abazan sıfatını üzerinde taşırsın öncelikle. Eğer bir de arkadaşlarının sevgilileri varsa aktiviten de biter mal gibi evde pc başında takılmak zorunda kalırsın.
    ... rickiye
  10. 10.
    Kazandırdıklarından çok olamaz.
    ... bigbangbambam