bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    adamcağız merak etmesin diye telefonlarına cevap veren, kocasını endişelendirip de üzmek istemeyen güzel yürekli kızdır.

saygı duyarım bu kadınlara.

bazen bana geldiklerinde, sevgililerinin, eşlerinin telefonlarını açmayan, konuşmayan, adamların saatlerce telefonunu çaldırmasına aldırmayan,sessize alan kızlar oluyor.

kendi kendime soruyorum.

bir insan aynı yastığa baş koyduğu, hayatını beraber geçirdiği, yaşama karşı beraber göğüs gerdiği hayat arkadaşına karşı bu kadar vicdansız nasıl olabiliyor?

evet, aklım almıyor.

hanımlar, eşinizi aldatsanız bile lütfen telefonuzu açın ve adamın yüreğini rahatlatın. çünkü kimse sizin vicdansızlığınızın acısını çekmek zorunda değil.

siz erkekliğimin üzerinde zıplaya hoplaya zevkten kudurarak çığlıklar atacaksınız, adamcağız orada üzüntüden, meraktan, endişeden kalp spazmı geçirecek.

yazık. bazen gerçekten, ama gerçekten tiksiniyorum sizden hanımlar.
    12 -15 ... author
  2. 2.
    hem kocası var, hem sevgilisiyle sevişiyor hem de kız! boş zamanlarında uranyum parçalayan kız(!)dır.
    4 -1 ... densenblood
  3. 3.
    kocasini aldatan kizdir.

(bkz: motor)
    (bkz: operator)

ha bir de;
    (bkz: karım kocanı benimle aldatıyor)
    1 -1 ... revolter00
  4. 4.
    (bkz: dostum kız dedin ne çıktı) *
    3 ... supersumo
  5. 5.
    her şeyden önce çocuklarının anası olduğunu unutan kadındır.
    1 ... annabell lee
  6. 6.
    kocasini odemeli aramadiysa sorun yoktur.
    2 ... de sade ft baudelaire
  7. 7.
    fantazide sınır tanımayan şerefsiz karıdır..
    -1 ... gittigidiyor
  8. 8.
    aynısını erkek yapsa gelecek bkz şudur;
    (bkz: yetenek)
    kadın olunca;
    (bkz: motörhead)
    1 ... titanick
  9. 9.
    subjektif hüsniyet sahibi, kocasına karşı duyarlı, sevişebildiği tüm mekanlara ve organlara saygılı, tutkularının esiri olmuş insan modelidir. evde kocasına yemek yaparken sevgilisine nasıl vereceğini, sevgilisine verirken kocasına ne yemek yapacağını düşünen ev kadınıdır. zevkine sefasına düşkün, binicilik sporlarına meraklı sportmen bir kişiliktir.
    ... golhiat