bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    erkeklerin guzellik yarismasi izlemesi eyleminin bir üst kuru olup, erkeğin hayatının hatasını yaptığının göstergesidir. hatun için kıskançlık, erkek için iç çekmeye sebeptir. şiddetle kaçınılasıdır.
    not: sevgili yerine eş kelimesi de konabilir. sonuç değişmez.
    ... asiti kaçmış kola
  2. 2.
    en azından bir kaç gün, eş-sevgilisinin - kilo mu aldım, saçımı mı kestirsem, ben güzel miyim? gibi sorularına sıkça maruz kalacak erkektir. *
    ... cikolatavekahve
  3. 3.
    bir kadının özgüven zehirlenmesi geçirdiğinin ispatıdır.
    ... hesmeralda
  4. 4.
    aslında yarışmayı izleyemeyen, sadece izlemeye çalışan erkektir. şöyle ki, ne yarışmadaki ahu dilberler hakkında içinden geldiği gibi dürüst bir yorum yapabilir, ne de tam olarak kendini vererek yarışmayı izleyebilir. olsa olsa, göz ucuyla takip etme şansı vardır. o da sevgilisi bir parça insaflıysa tabi.. *
    ... insomniac
  5. 5.
    azla yetinmesini bilmeyen adamdır. sehriye çorbası içerken televizyondaki kebab tarifine bakıp ağzı sulanan adamdır. ama kendini fazla kaptırırsa elindeki çorbası da buz gibi olup içilmez olacaktır. *
    1 ... kapaparantez
  6. 6.
    yanında safran varken televizyondaki naneleri izlemek zorunda kalan bir maskülen kişi de olabilir bu. o zaman dalga filan geçer, güler güldürür bol bol.*
    ... tankut kabza
  7. 7.
    gavat sevgilisiyle mutlu Mesut yaşayan şanslı erkek.

büyük ihtimal manitosu ecnebidir, bizim kızlar hayatta izletmez.
    5 -3 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  8. 8.
    Ben sevgilimle beraberken guzel bir sanatçıya güzel bir modele güzel kadinmis değilmi diyebiliyorum.Aynı şekilde sevgilim de bana diyor çünkü biz bedeni aştık manamizi seviyoruz.ikimizdede biz çok güzeliz biz harikayiz bana daima çok guzel olduğumu söylemelisin gibi bir ego yok. Zaten kendini başkalarıyla güzellik olarak yaristiran insan ozguvensizdir. Dış güzelliğin solup gidicek olan maskesine değilde kendinizi gerçek bir insan olmaya gerçekligi bulmaya odaklanin.
    4 ... nabokovun kedisi
  9. 9.
    paranoyak bir sevgilisi olmayan, gayet normal bir şey yapan adamdır. sevgiliyi ekrandaki güzel kızlardan kıskanmak da neyin nesi. ayrıca sevgililerini kukla sanan kadınlar eninde sonunda kaybederler. çünkü sevmek karşıdakinin benliğini yoketmek değildir.
    4 -1 ... nadia nadia