1. 1.
    Asla evlenilecek erkek değildir.

Düşman başına.

Sen elin kızıyla fingirdeş fingirdeş o emlak senin bu emlak benim sonra gel masum biriyle evlen.

Ahlaksızdır.
    5 -4 ... kendihalindeyazarx
  2. 2.
    Ben. Ayni evde kalmadigim kizla evlenmem. Surpriz yumurta istemiyorum.
    -1 ... 81tw15e
  3. 3.
    Evlenilmeyecek erkektir.

Düşünür düşünür hasta olursunuz Mazallah insanın aklına neler geliyor.
    2 ... kendihalindeyazarx
  4. 4.
    Yanlis yapmayan erkektir.

ben olsam hemen atlamazdim. Ben sen o kotu dusunmez dusunurse de kendine dusunsun amk cocuklari fakat biriyle birlikteysem saygi sevgi besliyorum demektir. Sayet aramizdaki iliski cesitli nedenlerden oturu biterse kizin ailesinin, bulundugu sosyal cevrenin ona bakisini vs dusunurdum. Zaten kendisiyle ayni eve girmek ve yasamak istiyorsam bir sans vereyim degerlendireyim diye dusunmuyorumdur. O zaman evlenirim amk niye adini koymaya cekineyim ki.
    1 ... alpagu acar
  5. 5.
    Erkek sex işini bedavaya getirdiği için hevesi geçene kadar kadınla takılır kadınla işi bittikten sonra da kıçına tekmeyi koyar yallah başka kapıya der. Olan da cinselliği ile kandırılmış duygusal mağdur kızımıza olur.
    Çevremdekilerin çoğu istisnasız bu şekilde.
    3 -1 ... rebel12
  6. 6.
    Geçmiş zamanda içinde bulunduğum güzel bir tecrübedir. dürüsttür, gizli iş yapmaz.
    1 ... against the oppression
  7. 7.
    Mide bulandırır.
    ... promer
  8. 8.
    avrupada gayet normal bir durum. burada en iyi ihtimalle linç edilirsiniz.
    ... caranthir
  9. 9.
    Ben o erkeğe evlenmiş, boşanmış gözüyle bakarım. Ne farkı var ki allah aşkına?
    ... vasilissa
  10. 10.
    Özlenen erkek. Olsa da kalsak, yemekler yapsak, filmler izlesek, orhan gencebay'ın da dediği gibi sabahlara kadar içsek sevişsek...
    Süngüyü düşürmemeye çalışsak da, Sevip sevilmenin de özlendiği zamanlar oluyor.
    1 ... kiss in october